lek. med. Jerzy Wszołeklek. med. Jerzy Wszołek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. med. Jerzy Wszołek

Chirurg ogólny, Proktolog

Chirurgią ogólną zajmuję się od 1994 roku, kiedy to rozpocząłem pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, gdzie obecnie jestem starszym asystentem.

Wykonywane badania:

- proktologiczne (rektoskopia, anoskopia, gumkowanie żylaków odbytu)
- zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym: znamiona barwnikowe, guzki podskórne, radykalny zabieg wrastającego paznokcia
- badania USG tarczycy, piersi, jamy brzusznej

Znajomość języków obcych:
- angielski

Pełen profesjonalizm, kompleksowa i wyczerpująca informacja, niesamowita kultura osobista i ogromna wiedza.. Indywidualne podejście do pacjenta i rzeczywiste pochylenie się nad problemem. Polecam!