lekarz Jerzy Zagórski

2,5
1,5

Bardzo niemiły, gburowaty i nie odpowiada na zadawane pytania. Po wizycie wszystko co mi podano, co ze mną robiono dopiero wyczytałam z karty a część w informacji się dowiedziałam. Wyprosił mojego partnera kiedy mnie zszywano a bardzo chciałam żeby był ze mną. Po zdjęciu szwów okazało się, że jest stan zapalny i lekarz oczyszczający mi ranę powiedział takich głębokich ran się nie zszywa bo muszą się oczyścić, ew. jeden szew się zakłada. Ręka boli i będę miała sporą bliznę, już nie mówiąc o wydłużonym czasie rekonwalescencji. Zapamiętam sobie dokładnie to nazwisko żeby omijać tego pana z daleka. Przestrzegam wszystkich!

Byłam u tego doktora wczoraj. Nie polecam wizyty na Izbie przyjęć gdy jest ten doktor. :/ Dzisiaj rozmawiałam z pielęgniarką ,która również pracuje w tym szpitalu i uważa ,że jest to najgorszy chirurg. Miałam szczęście że nic mi nie sszywał bo dowiedziałam się że bierze najgrubszą igłę jaka tylko jest bo nie dowidzi. Niestety po wizycie u tego pana moja ręka boli jeszcze bardziej niż wcześniej. :(

Byłam u tego doktora wczoraj.
Nie polecam wizyty na Izbie przyjęć gdy jest ten doktor. :/