dr n. med. Jerzy Zbrzezny

Laryngolog

2,5
2,4
2,4

Nie polecam. Lekarz specyficzny, ale w złym tego słowa znaczeniu. Przerywa, ponagla, na większość pytań odpowiada "nie wiem". Wykazuje lekceważący stosunek do pacjenta.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam po dłuższych poszukiwaniach. Córka chorowała na przewlekłe katary i związany z tym niedosłuch. Doktor stawia trafną i szybką diagnozę,kieruje na odpowiednie badania i jako jedyny robi podczas wizyty płukanie zatok. Mnie kiedyś także przepisał leki na błędnik (gdzie inni specjaliści rozkładami ręce), teraz wybieram się do niego z krzywą przegrodą nosową. No i poczucie humoru- uwielbiam! Chociaż przyznaję, że nie zawsze jest ono oczywiste i ktoś bez dystansu do siebie czy sytuacji może nie odebrać pozytywnie, no ale dla mnie tylko na plus.

Myślę, że jest to dobry fachowiec, choć może ma specyficzne poczucie humoru. Moja wizyta trwała krótko (zgłaszałem oczopląs i zaburzenia równowagi), pan doktor od razu wypisał skierowanie na badania błędnika (podobno wykonuje się to w warunkach szpitalnych, więc dostałem skierowanie do szpitala). Było: "chcesz pan? Masz pan" ;-). Przede mną była jakaś pani z dziećmi. I chociaż siedziałem wtedy na zewnątrz, muszę powiedzieć, że pan dr chyba ma podejście do dzieci, bo śmiechu z gabinetu słychać było co niemiara. Ogólne wrażenie po wizycie - pozytywne. Choć chyba nie jest to lekarz dla osób, które zamiast konkretnej diagnozy chcą się wyżalić, pogadać itd.

Kiepski lekarz. Krótkie badania, jakieś wyrzuty że przyszedłem nieprzygotowany a na koniec uwaga, ze cokolwiek mi przepisze na moje dolegliwości. NIE POLECAM

Dobry lekarz, bezposrednia komunikacja, nazywa rzeczy po imieniu, nie owija w bawelne. Praktyczne podejscie. Lekarz z doswiadczeniem.

Dobry lekarz,

Lekarz z doswiadczeniem.

U Pana doktora leczę się od ok. 6 lat - konkretny, zdecydowany, z dużą wiedzą, bardzo sympatyczny i życzliwy, z poczuciem humoru jakie bardzo lubię. Do doktora Zbrzeznego trafiłam pierwszy raz z uszkodzeniem błędnika - szybka i bardzo trafna diagnoza.

Żałuję, że nie można dać braku gwiazdek. Byłam z dzieckiem po ciężkim zapaleniu uszu. Syn ciągle miał problem ze słuchem. Po wizycie (choć ciężko ją tak nazwać) jednominutowej usłyszałam, że "muszę Panią zmartwić - musi go Pani żywić jeszcze". i zakończył wizytę. Po zrobieniu badania słuchu na własną rękę prywatnie - wyszło, że syn ma niedosłuch (potwierdzony dwoma badaniami). Czekamy kolejne tygodnie na wizytę u innego, mam nadzieję, że tym razem specjalisty. Odradzam- szkoda czasu

Ciężko mi ocenić kompetencje tego lekarza, ale na pewno mogę powiedzieć że wywarł na mnie bardzo negatywne wrażenie. Badanie wykonywał bardzo szybko, w mojej ocenie dość niedokładnie, ponieważ wielokrotnie byłam już u różnych laryngologów i za każdym razem badanie trwało dłużej oraz żaden z lekarzy nie rzucał praktycznie moją głowa na każdą możliwą stronę tak jak ten lekarz. Pozwalał sobie również na zbyt wiele w kwestii komentarzy, cytuję: „proszę powiedzieć a, jutro pani sobie przyjdzie na b”; „chyba panią głowa boli” itp. Nawet pani elektroradiolog, która też była w tym gabinecie czuła zakłopotanie wobec zachowania tego pana. Nie wiem, może gdybym była mężczyzną zostałabym poważniej potraktowana przez niego. Na pewno nie przyszłabym prywatnie do takiego lekarza.

Dno i zenada nigdy nie spotkalam lekarza z takim podejsciem do pacjenta to jest kpina ze ktos taki przyjmuje pacjentow po wizycie u tego pseudo lekarza ktory kazał mi sie leczyc ibupromem czeka mnie operacja

Najlepszy larygolog jakiego spotkałam, a z powodu nawracającego zapalenia zatok i polipów nosa spotkałam ich wielu... Nigdy nie sępił na badaniach, ostrożnie z antybiotykiem. Wiedza, kompetencja, doświadczenie. Ja polecam, bo nigdy się nie zawiodłam. A poczucie humoru....dla inteligentnych, taki chirurgiczny Poniedzielski.