dr n. med. Jerzy Zbrzezny

Laryngolog

2,5
2,4
2,4

Lekarz niekompetetny. Po pseudo zbadaniu mojego dziecka od razu przepisal sterydy na zmniejszenie migdałkłów, ktore dziecko bralo, a po wizycie u specjalisty okazalo sie, ze dziecko stracilo 40% sluchu i skierowano je do szpitala na operacje uszu. Zdecydowanie nie polecam tego ,, Lekarza" ktory za te sterydy pewnie na fajne wakacje jeździ.

Ten Pan powinien zostać zwolniony! Dno i wodorosty! Pojawiłem się u niego z zaburzeniami węchu i bólami zatok. pan doktor przepisał mi leki na alergię, totalnie bagatelizując to co mu mówiłem o przyjmowanych wcześniej środkach przepisanych przez internistę. W czasie wizyty zabawiał się głupią dyskusją z pielęgniarką i zamiast o moim zdrowiu dowiedzieć się coś o problemach czy lekach jakie brałem próbował dennych politycznych dowcipów. Inny laryngolog zlecił badania i w ciągu dwóch wizyt mi pomógł, ustalając leki na podstawie badań wyeliminował problem. Ten pan tego nie umiał.

Jednym słowem MASAKRA!!!! Kilkukrotnie byłam z córką na wizycie u "doktora" w związku z przewlekłym katrem i podejrzeniem przerosnietych migdałów. Pan za każdym razem stwierdzal że dziecku nic nie dolega i przepisywal szczepionki na odporność i wodę morska do nosa!!! Aż w końcu trafilysmy do laryngologa znającego się na swojej pracy i w trybie natychmiastowym znalazlysmy się w szpitalu na zabiegu usunięcia migdałów oraz założeniu tub do uszu bo były w tak złym stanie. Czego szanowny Pan doktorek nie dostrzegł podczas badań. Nie polecam!!! Ten lekarz nie ma pojęcia o laryngologii!!! Zamierzam złożyć na niego skargę. Przestrzegam wszystkich rodziców...

Nie jestem zadowolona. Bardzo specyficzny człowiek. Byłam z córcią, nie zlecił żadnych badań tylko chciał podać od razu sterydy. Na pytanie czy pomogą odpowiedział że nie, więc w takim razie po co je dawać 1,5 rocznemu dziecku skoro nie pomogą, a mogą tylko zaszkodzić. Jak można leczyć nie wiedząc co dolega. Wizyta krótka, szybka byle odchaczyć pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor przyjmuje teraz w Przychodni na Rydza-Śmigłego 24. W mojej opinii bardzo dobry lekarz: konkretny, z podejściem do dzieci.

Bardzo dobrze wspominam. Życzliwy, pogodny, bardzo sympatyczny. Pomógł i mnie (długofalowo), i córce (płukanie ucha zrobione bardzo delikatnie i skutecznie). Czy ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje?

Czy ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje?

Lekarz uprzejmy moim zdaniem, z poczuciem humoru, które może niektórym nie pasować. Poszłam na kontrolę, zbadał i powiedział, co robić.

gdzie przyjmuje dr zbrzezny? leczylam sie kiedys u niego i bardzo mi pomogl a teraz nie wiem gdzie go szukac

szkoda komentarza, a przede wszystkim czasu. Każdy inny lekarz laryngolog będzie lepszy. Nie uprzejmy, władczy i opiera się na zasadzie - pacjent jest dla lekarza, nigdy odwrotnie.

Leczę się u Pana doktora od wielu lat, jest bardzo dobrym lekarzem, uprzejmy, dowcipny, ale przede wszystkim kompetentny. Mój 2 letni syn, który płacze przy każdym badaniu lekarskim spotkanie i badanie u Pana doktora pzreszedł bez problemu. Dlatego zupełnie nie rozumiem opinii powyżej.