lekarz Jerzy Zgrych

1,9
1,7
1,7
1,5

Dziwią mnie te wpisy. Choroba z która odwiedza sie tego lekarza jest niemiła i w żaden sposób żaden lekarz nie zrobi z takiej wizyty miłego spotkania towarzyskiego. Ten Lekarz ma wiedzę i ogromne doświadczenie, i mam całkiem inne odczucia co do mojej wizyty. Kompleksowe załatwienie sprawy, dobra diagnoza szybkie działanie.

masakra!!! obrzydliwy człowiek,bezduszny,bez serca do ludzi i wykonywanego zawodu!!!! na nazwisko Zgrych reaguję paskudnym dreszczem na plecach.Niewłaściwa diagnoza!!!!! i paskudne,obrzydliwe,przedmiotowe,okrutne podejście do pacjenta!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!! OMIJAĆ TEGO CZŁOWIEKA!!!!!Moja Mama zmarła.

NO CÓŻ PAN DOKTOR ZACHOWUJE SIĘ JAK LEKARZ POWIATOWY W KOMUNIE - PACJENT JEST NA SZTUKĘ - ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKAMI - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najgorsza wizyta u lekarza jaką miałam. Stosunek do pacjenta zdecydowanie lekceważący.Badanie "po łebkach". Musiałam poprosić o dodatkowe zbadanie, co zrobił z wielką łaską. Omijajcie szerokim łukiem. Jedyny plus to wizyta na nfz, nic poza tym.

najgorsze wspomnienia z ajkiejkolwiek wizytu u lekarza. Przedmiotowe traktowanie pacjenta. Badanie wykonane w taki sposób,ze ze wstydu i bólu można było zwariować. Nie polecam nikomu. Jeżeli ktoś ma problemy proktologiczne to tylko dr Lubikowski pomoże!

postawiona zła diagnoza,moja mama zmarła.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

postawiona zła diagnoza,moja mama zmarła.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!

rozpoznał niby "przerzut" ,powiedział że daje mi 30% w chamski sposób.nie dał skierowania -wysłał do rodzinnego. jeśli jego diagnoza sie nie potwierdzi sie u onkologa. to ja mu daje 30 %!! przestrzegam przed tą osobą!

jeśli jego diagnoza sie nie potwierdzi sie u onkologa. to ja mu daje 30 %!!
przestrzegam przed tą osobą!

Podejście do pacjenta "masakra". Niemiły i nie bardzo miał chęć a może siłę wytłumaczyć to co najważniejsze. Badanie przeprowadzone w wyjątkowo bolesny sposób.Choroba z którą przysłam i tak jest wstydliwa więc chociaż lekarz powinien się postarać żeby potraktować pacjenta jak człowieka a nie jak śmiecia. Polecam dr Kaźmierczaka (niebo a ziemia)

nie polecam nikomu!!!!zgadzam sie z opiniami innych,taki lekarz nie powinien juz wykonywac swojego zawodu.potraktowam mnie jakby mi laske robil a badanie doprowadzilo do lez...to byl szok dla mnie !!!

Dziwią mnie dotychczasowe wpisy.Ja odniosłem wręcz przeciwne wrażenie.

Dziwią mnie dotychczasowe wpisy.Ja odniosłem wręcz przeciwne wrażenie.