lekarz Jerzy Zimin

Lekarz rodzinny

Lekarz jakich rzadko się spotyka, kompetentny, życzliwy, chcący naprawdę pomóc, ja jeszcze nigdy nie spotkałam tak ludzkiego lekarza, dzięki jego pomocy i profesjonalnosci zdiagnozowano mi w b. krótkim czasie oponiaka mózgu. Dziękuję Panie dr

Wspaniały, wyrozumiały, kompetentny. Nawet jeśli widać po Doktorze wilkie zmęczenie nigdy nie odmówi pomocy. To Pan doktor wykrył mi wadę serca po 25 latach jej posiadania i jestem mu bardzo wdzięczna. Lekarz bardzo bardzo ale to bardzo godny polecenia.

Lekarz jakich mało, prawdziwy lekarz jakiego chciałby mieć każdy. Znakomite podejście do pacjenta i jego problemów.

Lekarz z powołania.Przemiły wszystko jasno wytlumaczy polecam kazdemu.

Lekarz z powołania.Przemiły wszystko jasno wytlumaczy polecam kazdemu.

Super lekarz, przemiły, uprzejmy zawsze wszystko wutłumaczy.Prawdziwy lekarz z powołania;-)) Kompetentny... kazdemu zycze takiego lekrza rodzinnego.