dr n. med. Jerzy Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

2,2
2,4

ODRADZAM I PRZESTRZEGAM PRZED TYM „LEKARZEM”! W kwietniu 2020r. przyjął mnie z wielką niechęcią w szpitalu im. Pirogowa w trybie pilnym. Miałem mocne bóle brzucha, których nie dało się znieść. Nie wykonał żadnych badań, bo powiedział, że „to nie te czasy” - jedyne co zrobił to popukał w plecy i sprawdził brzuch, który był dla niego „miękki” co było bzdurą. Nie dał mi karty wypisowej, musiałem się o nią upomnieć. Odesłał mnie do domu, a ja musiałem zadzwonić po pogotowie, bo nie byłem już w stanie oddychać. Dopiero w WAMie zrobiono mi wszystkie badania jakie były możliwe (badania krwi + TK jamy brzusznej) - stwierdzono u mnie OZT o ciężkim przebiegu. Przy wypisie ten człowiek zasugerował, żebym leczył się drotaweryną oraz oraz lekiem zobojętniającym kwasy żołądkowe i przyjechał od biedy za 2 dni. Gdybym w jakiś sposób wytrzymał te bóle przez 2 dni, to prawdopodobnie mógłbym już nie żyć. Poza tym jego podejście do pacjenta to totalne dno - człowiek pozbawiony jakiejkolwiek empatii, niesympatyczny i niegrzeczny. Reasumując naraził mnie na utratę zdrowia i życia. Sprawa zostanie zgłoszona do Izby Lekarskiej i zajmą się nią prawnicy.

Dziękuję Panie Doktorze! Cieszę się, że się w końcu dostałem w dobre ręce. Pan doktor jest profesjonalnym i zdolnym lekarzem. Posiada duże umiejętności i wiedzę. Jest pełny zaangażowania. Potrafi poradzić sobie z trudnym przypadkiem. Polecam wizytę u Pana Doktora Żurka!

Witam. Potwierdzę, że Pan doktor jest osobą małomówną i małokontaktową. Nie każdy jednak musi być osoba w pełni otwarta...różne są charaktery. Dlatego do tego podchodzę z duzym dystansem i przymrużeniem oka. Co do kompetencji. Od dobrych 20 lat opiekuje sie moim dziadkiem. Dziadek ufa mu w pełni i zawsze do niego chodzi. Za każdym razem jest przyjęty z szacunkiem i kompetentnie nawet jeśli pojawiliśmy się w sobote z zaskoczenia w szpitalu. Przyjał nas, zdiagnozował problem i przekazał do innego lekarza innej specjalnosci (nefrologii). Pojawiły sie pewne problemy z diagnozą przez ...

Witam.

Co do kompetencji. Od dobrych 20 lat opiekuje sie moim dziadkiem. Dziadek ufa mu w pełni i zawsze do niego chodzi. Za każdym razem jest przyjęty z szacunkiem i kompetentnie nawet jeśli pojawiliśmy się w sobote z zaskoczenia w szpitalu. Przyjał nas, zdiagnozował problem i przekazał do innego lekarza innej specjalnosci (nefrologii). Pojawiły sie pewne problemy z diagnozą przez dr z nefrologi. Poporsiłem dr Żurka o pomoc w tym temacie, i bez problemu zlecił dodatkowe badanie by pomóc w zobrazowaniu przypadku.

Doktor sam mówi tylko to co najważniejsze, prosto i na temat, bez ogródek ( co dla mnie jest akurat zaletą ). Jednak podczas wypełniania papierków kilka razy wypytywałem o rózne szczegóły, przyczyny itp i na wszystko dostałem odpowiedz.
Ja również leczyłem sie u Pana doktora. Miałem zdiagnozowany wodniak jadra oraz dokonał zabiegu usunięcia wodniaka. Jeszcze na stole zanim odleciałem pytałem Pana doktora gdzie będzie cięcie, bez problemu pokazał mi linie. Najpierw byłem państwowo gdzie bez problemu zdiagnozował mi chorobę. Zaprosił mnie prywatnie na dokładniejsze badania poczym dwa dni później juz byłem w szpitalu. Zabieg wykonany prawidłowo.

Podsumowując. Jeśli chodzi o otwartośc i komunikacje nie jest najlepiej. Sądzę jednak, że w tym przypadku ważne jest tez podejście pacjent lekarz.
Jeśli chodzi o wiedzę oraz leczenie jak najbardziej jest wporządku.

witam początek grudnia - wizyta, diagnoza - prawdopodobieństwo rak prostaty, początek stycznia - biopsja potwierdziła raka, początek lutego - operacja usunięcia prostaty. Teraz tylko kontrola. Całą diagnozę i operację wykonał dr Żurek. Ja mam drugie życie dzięki dr Żurkowi. Dzięki, dzięki, dzięki

witam
Całą diagnozę i operację wykonał dr Żurek.
Ja mam drugie życie dzięki dr Żurkowi.
Dzięki, dzięki, dzięki

Jako Chirurg jest bardzo dobry, przeprowadzał u mnie zabieg obrzezania. Zabieg w 100% bez bolesny , rana się szybko zagoiła. Efekt końcowy oceniam na Bardzo Dobry. Jedyny minus tego lekarza to małą komunikatywność , praktycznie nic mi nie powiedział o zabiegu i o tym co należy robić po nim. Wszystkiego musiałem się dowiedzieć z internetu .

Bardzo fatalny dramat tragedia!!!! Wydziera się jak głupi w chamski i niedelikatny sposób obchodzi się z pacjentem. Szkoda,że nie można zera dać do obory z nim,a nie do leczenia ludzi.

SUPER LEKARZ.MIAŁEM U NIEGO ZABIEG USUWANIE WODNIAKA JĄDRA WSZYSTKO POSZŁO SZYBKO I SPRAWNIE.

Zdecydowanie nie polecam ,nawet jak się jest tzw.prywatnym pacjentem ,nie ma co liczyć na zainteresowanie w szpitalu ,po prostu ma w nosie ludzi.

Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi opiniami o dr Jerzym Żurku z łódzkiego szpitala. Była pacjentka.

Była pacjentka.

nie polecam , wizyta 100 zł a on nawet nie starał sie byc sympatyczny tylko arogancki czułem sie jak bym był państwowo na pogotowiu, każdą pytanie musiałem od niego wyciagac. Naprawdę czuje się jak by mnie ktos okradł ze 100 zł albo bym zgubił po tej wizycie !!!!