ZDECYDOWANIE ODRADZAM DR. ZWOLIŃSKIEGO!!! Wraz z moją narzeczoną, która jest w 18 tygodniu ciąży i to w dodatku zagrożonej - poznaliśmy pana doktora wyłącznie od złej strony. Pan dr był (bo już nie mamy przyjemności korzystać z oferowanej pomocy doktora) naszym lekarzem prowadzącym. Przyjmował nas prywatnie w swoim gabinecie. Dr Zwoliński prowadził ciążę mojej narzeczonej od samego początku. W gabinecie prywatnym były zawsze ogromne opóźnienia (nawet powyżej 2 godzin). Zupełnie jakby nie można było umawiać pacjentek bardziej racjonalnie, z większymi odstępami czasu tak, aby kobieta w mocno zaawansowanej ciąży nie musiała czekać tak długo na wizytę w poczekalni. Podczas wizyt dr Zwoliński obiecywał niejednokrotnie, że zawsze możemy liczyć na jego pomoc, gdyby tylko działo się coś niepokojącego lub gdybyśmy mieli jakieś pytania. Gdy łaskawie dr Zwoliński odbierze telefon – jego uprzejmość i oddanie pacjentkom radykalnie ulega zmianie na ton nieprzyjemny, jakby ktoś mu zawracał głowę. W sytuacji, kiedy potrzebowaliśmy pomocy od dr. Zwolińskiego, jadąc specjalnie na ostry dyżur do szpitala w Św. Rodziny, przy ul. Madalińskiego, gdzie pracuje pan dr Zwoliński - wielokrotnie próbowaliśmy się z nim skontaktować, wydzwaniając do niego, wysyłając sms-y. Pomimo wielu próśb o pilny kontakt z nami i o pomoc - dr Zwoliński nie tylko nie oddzwonił ale co najbardziej boli, jako prywatnie korzystających z „opieki” dr. Zwolińskiego – w trakcie tygodniowego pobytu mojej narzeczonej w szpitalu, kiedy leżała na oddziale ginekologicznym - nawet ani razu nie przyszedł do Niej, nie odwiedził Jej przez tyle dni, nie zadał sobie nawet trudu aby zajrzeć do historii choroby swojej pacjentki, jako lekarz prowadzący. Narzeczona trafiła tam z powodu podejrzenia poronienia ciąży. Szczytem wszystkiego była sytuacja, kiedy przypadkowo spotkaliśmy dr. Zwolińskiego na korytarzu szpitalnym, przypominając mu o tym, że narzeczona jest jego pacjentką prywatną. Doktor w ogromnym pośpiechu zamienił z nami kilka słów, uciekając praktycznie przed nami i powiedział tylko, że „wszystko jest dobrze i tak musi być, skoro nie znamy przyczyn krwawienia…”. Po czym lekceważąc nas i nie mówiąc nawet do widzenia wybiegł z oddziału, śpiesząc się do swojego prywatnego gabinetu. Kolejny raz, gdy znów przypadkiem dr Zwoliński spotkał na korytarzu moją narzeczoną, udał tym razem, że jej nie widzi. Zachowanie dr. Zwolińskiego było bardzo irytujące i nas bardzo zdumiało, ponieważ na prywatnych wizytach dr Zwoliński zawsze udaje że pamięta pacjentkę i wszystko co jej dotyczy i że jest tak strasznie zaangażowany w sytuację swojej pacjentki. Teraz wiemy, że jest to tylko złudzenie ponieważ pana doktor składa obietnice bez pokrycia a jak zajdzie potrzeba potrafi zostawić swoją pacjentkę bez żadnej pomocy. Mamy zatem podstawy aby zdementować wszystkie pozytywne opinie o dr. Zwolińskim na tym forum. Straciliśmy zaufanie do dr. Zwolińskiego. Na pierwsze wrażenie doktor jest bardzo miły i uprzejmy, obiecując wszelką pomoc gdy jest się u niego na wizycie prywatnej, zostawiając przy okazji nie małe pieniądze. Należność za wizytę dziwnie jednak wzrasta wraz z kolejnym trymestrem ciąży. Wykonując badania USG nic nigdy nie tłumaczy, gdy samemu się nie zapyta o cokolwiek – sam dr nic wyjaśnia. Pacjentka nie wie zatem czy wszystko z ciążą i dzieckiem jest dobrze. Gdy pojawia się jednak jakaś komplikacja (tak jak w naszym przypadku) zawsze twierdzi, że „wszystko jest dobrze” i że „to normalne i nie ma się czego obawiać”. Podsumowując – jeśli naprawdę zależy Wam na zdrowiu nie tylko waszego dziecka – ZDECYDOWANIE odradzamy dr. Zwolińskiego. Poszukajcie lepiej innego lekarza.

Dr Zwoliński prowadził moje dwie ciąże, niestety pierwszą poroniłam, drugą szczęśliwie donosiłam. W obu przypadkach okazał się człowiekiem godnym zaufania, empatycznym, niezwykle pomocnym i życzliwym. To prawda, że czasami jego tłumaczenie choroby i leczenia dla przeciętnego śmiertelnika wydaje się nieco zawiłe i "naukowe", co nie zmienia faktu, że czułam się zaopiekowana. Warto podkreślić, że jest świetnym specjalistą w usg, mam wrażenie, że się tym pasjonuje, a poza tym a może przede wszystkim to człowiek wysokiej kultury osobistej, uprzejmy i taktowny. Szczerze polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Do doktora trafiłam z polecenia. Prowadziłam u niego swoją ciążę od samego początku. Oczywiście w gabinecie były wieczne kolejki, opóźnienia, niejednokrotnie wychodziłam z gabinetu przed 23. To jednak wszystko jest mało istotne i można to przeżyć, wierząc, że jest się pod fachową opieką. Przez całą ciążę z opieki Pana Doktora byłam zadowolona. Byliśmy nawet umówieni, że Pan Doktor będzie przy porodzie, oczywiście za dodatkową opłatą. I tu właśnie zaczęły się problemy... Do szpitala trafiłam tydzień po terminie, na oddział patologii ciąży. I od tej pory Pan Doktor jakby zniknął... Nie pojawił się u mnie ani jeden raz, nie odebrał ode mnie żadnego telefonu, nawet nie odpisał na jednego sms'a... A próbowałam się z nim kontaktować wielokrotnie, ponieważ przechodziłam przez mękę. Poród był wywoływany - to jednak nie przyniosło skutku. Kolejnego dnia dostałam bardzo silnych skurczów, jednak zupełnie nie skracała się szyjka. Cierpiałam przez całą noc na oddziale patologii ciąży, nie mogąc liczyć na jakąkolwiek pomoc. Rano odeszły mi wody, więc trafiłam na porodówkę. I tu kolejne męki - kilkugodzinny poród, ostatecznie zakończony cesarką... I przez cały ten czas (w sumie 4 dni od momentu trafienia do szpitala do porodu + 5 dni pobytu w szpitalu po cesarce) Pan Doktor nie skontaktował się ze mną... Czułam się tragicznie w całej tej sytuacji i nikomu nie życzę, aby był tak potraktowany. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM – to człowiek niesłowny i niedopowiedzialny.

Prowadzilam ciaze u dr zwolinskiego. Kierujac sie poleceniami doktora jako speca od usg i ordynatora szpitala w ktorym planowalam rodzic , korzystalam z uslug tego lekarza do konca ciazy. Gdy trafilam na porodowke, pan dr przechodzac trzy razy obok udawal ze mnie nie kojarzy... szok! Opinie, ktore czytalam wczesniej o doktorze okazaly sie prawdziwe;mnie tez spotkalo skandaliczne zachowanie dr w szpitalu po tym jak w chwili pekniecia wod przestalam byc pacjentka doktora, a tym samym przestalam placic gruba kase za wizyty. Dodam ze mialam porod z komplikacjami, bardzo ciezki i w rezultacie kryzysowo zakonczony cc; potem kilka dni na oddziale doktora i w tym wszystkim zero zainteresowania moim przypadkiem. Nie polecam!!!

Dr Zwoliński dobiera sobie pacjentki którymi naprawdę się interesuje wg tylko sobie znanego klucza, kilka tygodni miałam okazję obserwować jego pracę na oddziale patologii ciąży i wystarczyło to, aby wywnioskować że powikłania typu cholestaza czy cukrzyca ciężarnych są zbyt błache żeby brać je na poważnie, są to raczej kolejne nudne, leczone szablonowo przypadki. Dr Zwoliński na pewno ma doświadczenie w radzeniu sobie z trudnymi ciążami zdobyte m.in. w IMiDzie i takie przypadki najbardziej pochłaniają jego uwagę. Zawdzięczam doktorowi bardzo dużo i polecam jako wybitnego diagnostę w dziedzinie usg prenatalnego, natomiast prowadzenia ciąży bym mu nie powierzyła, miałam problem z komunikacją z tym lekarzem, mówił mało, o istotnych rzeczach prawie wcale, nie lubię ciągnąć lekarza za język, uważam że pewne informacje powinny wypływać z inicjatywy lekarza, a nie dlatego że ciekawski pacjent chce wiedzieć.

Pan Doktor jest cudownym człowiekiem i wielkim specjalistą nie tylko w swojej dziedzinie (mam problemy z zapaleniem stawów po porodzie i Pan Doktor też mi wiele rzeczy podpowiedział). Moja ciąża nie przebiegała bezproblemowo i gdyby nie jego pomoc w ostatnich dniach - mimo, że całą ciążę prowadził mi inny lekarz, nie wiem, czy malutka Majunia nie urodziłaby się zdrowa. Nie ma drugiej takiej osoby, której byśmy byli z mężem tak wdzięczni jak doktor Zwoliński! Jak tylko nasza córeczka podrośnie to na pierwszą wizytę u ginekologa na pewno pójdzie do niego. Polecam na 100% wszystkim przyszłym mamom i wszystkim paniom, które chcą być prowadzone przez najlepszego specjalistę!

Pan Doktor jest b. miły i widać, że ma wiedze. Niestety tak jest tylko w jego gabinecie. W szpitalu nie poznaje swoich pacjentek. Choć może przyczyna tkwi w tym, że wówczas się mu nie płaci tak jak podczas wizyty.

Pan Doktor jest b. miły i widać, że ma wiedze.

wspaniały człowiek i lekarz. wizyta nie jest tania, ale warto. ja miałam problem z ułożeniem synka, długo nie chciał się przekręcić główką w dół. w dniu wizyty mały przewrócił się, ale dla pewności pan doktor zaprosił mnie za 3 tygodnie na dodatkowa wizytę potwierdzającą położenie dzidziusia. była to wizyta już nieodpłatna i jak najbardziej "pełnowartościowa":)

Wspaniały lekarz i człowiek! Z wizyty wychodzi się z przekonaniem, że wszystko musi być dobrze, bo po prostu nie może być inaczej - nawet kiedy trafiają się trudności. Dba o pacjentów, jakby każdy przypadek był jego własnym. Zawsze uśmiechnięty i ciepły. Nieprzeciętnie kompetentny - miałam do czynienia już z wieloma specjalistami, którzy byli uznawani za wybitnych w środowisku, jednak dr Zwoliński bije wszystkich na głowę. Nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza! Jest REWELACYJNY!!!

pierwszy raz mialam do czynienia z tak wspaniałym człowiekiem lekarzem :)

pierwszy raz mialam do czynienia z tak wspaniałym człowiekiem lekarzem :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana