dr n. med. Jerzy Zwoliński

Neurochirurg

Widzę, że pacjenci Doktora mają świetne poczucie humoru. Mnie po operacji wcale nie było do śmiechu. Musiałem mieć następną.

jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji , rzetelności delikatności Pana doktora Zwolińskiego Bez żadnych oporów i niepotrzebnych konwenansów przyjął mnie cierpiącą i udzielił natychmiastowej pomocy. Nie czuję się jeszcze super ale mam nadzieję że Pana przepowiednia odnośnie mojego rozpoznania się wkrótce spełni .Serdecznie Panu już dzisiaj dziękuję .

Bardzo kompetentny lekarz i życzliwy człowiek.Operował mnie na początku stycznia br.(odcinek szyjny kręgosłupa)i bardzo się cieszę,że miałam szczęście trafić właśnie do niego.W rozmowie rzeczowy,konkretny,budzący zaufanie.Sprawił,że moja pierwsza operacja odbyła się przy minimalnym stresie.Jako neurochirurga i człowieka-polecam go wszystkim cierpiącym.Dziękuję,Panie Doktorze.

Jestem wdzięczny za skuteczną operację kręgosłupa.Bariera wieku /80+/nie stanowiła dla Pana Doktora przeszkody do przeprowadzenia zabiegu.Mijają 3 miesiące od operacji,jestem w pełni sprawny,bóle całkowicie ustąpiły.Przekazuję wyrazy uznania dla Pana Doktora. Kazbah@wp.pl

Jestem wdzięczny za skuteczną operację kręgosłupa.Bariera wieku
Kazbah@wp.pl

kompetentny rzeczowy specjalista, spokojnie wysluchuje potem przedstawia swoja diagnoze i wiedze pacjentowi,jak na nadmiar pacjemtow i totalne kolejki w NFZ wciaz spokojnie i cierpliwie przyjmuje kazdego pacjenta.polecilabym doktora kazdemu kto potrzebuje neurochirurga bez watpliwosci.

Wizyta prywatna, leczenie szpitalne NFZ. Usunięcie dysku L4-L5. Szybka operacja, krótki powrót do zdrowia. po 3 miesiącach od operacji chodzę, schylam się, dźwigam ( niestety charakter pracy tego wymaga). Minęło już 10 miesięcy i nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Wizyta prywatna, leczenie szpitalne NFZ. Usunięcie dysku L4-L5.

17 lat po zabiegu,calkowita sprawnosc do teraz,jeszcze raz dzieki.

17 lat po zabiegu,calkowita sprawnosc do teraz,jeszcze raz dzieki.

Z Doktorem Jerzym Zwolińskim miałam zaszczyt rozmawiać podczas umówionej wizyty w szpitalu Wojewodzkim. Jest ze wszech miar Człowiekiem godnym zaufania i kompetrntny w swojej Specjalności. Rozmawiałam z pacjentami k.czekali na wizytę a bli po różnych zabiegach dokonanych przez Dra. Zwolińskiego. Same superlatywy o Doktorze jako o specjal.wysokiej klasy i o Człowieku pełnym kultury i zaufania

PAN DR.ZWOLIŃSKI TO BARDZO DOBRY LEKARZ OPEROWAŁ MNIE W MAJU TEGO ROKU ,DZIEKI NIEMU USTAŁY MOJE BÓLE KRĘGOSŁUPA,POLECAM GO INNYM.PO OPERACJI OPIEKOWAŁ SIE MNĄ,JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA.

Z powodu bardzo odległych terminów wizyt na NFZ skorzystałam z prywatnej wizyty u neurochirurga p.dr Jerzego Zwolińskiego.Pan doktor przedstawił mi perspektywy dalszego funkcjonowania z moim schorzeniem i zaproponował leczenie operacyjne, jako jedynie skuteczne. Zdecydowałam się na operację,która przebiegła pomyślnie, czuję ulgę i poprawę. Z takim podejściem do mnie i mojej choroby nie spotkałam się dotychczas u innych lekarzy. Tak,dzięki Panu Bogu, trafiłam do dr Jerzego Zwolińskiego i jestem ZDROWA. Krystyna.Jaworska