2,5

lekarz ten przyjmuje w trzeci poniedzialek miesiaca w kosciele pod wezwaniem sw Jana Apostola od 19:15 ul. forteczna w poznaniu :)

Nieaktualne. Jezus już dawno temu zmarł. Teraz ma pełno pseudo naśladowców. Nieaktualne. Jezus już dawno temu zmarł. Teraz ma pełno pseudo naśladowców.

Bardzo trafny wybór lekarza. Chętnie bym do niego poszła. Tylko gdzie przyjmuje. W niebie ? Albo w którym Kościele....Bardzo kompetentny , wyrozumiały, poświęca się dla pacjenta cały ( w końcu nawet dał sie ukrzyżować) Tylko proszę o konkrety. Jak się z nim skontaktować. Jeśli dowcipnisiu masz pomysł to napisz. Ja tu zajrzę na pewno bo szukam pomocy - ale nie werbowania do .....

Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :) Polecam! :)