Joachim Grabowski

Pan doktor uprzejmy i kompetentny w swojej dziedzinie. Ma dobry kontakt z pacjentem i ukierunkowaniem do dalszego leczenia .Pełny profesjonalizm i wiedza lekarska. Bardzo polecam.

Nie polecam, bardzo nie miły kontakt, w trakcie rozmowy przez telefon się rozłączył gdzie chciałam przełożyć wizytę na inny termin.

Nigdy w życiu nie polecam p.Grabowskiego .z wiekiem zagubił swój profesjonalizm i podejście do pacjenta.Nic się od niego nie dowiesz na temat swojej choroby bo ci nie powie tylko zapisze wizytę za 2 tyg.

Witam! Jestem pacjentką już 15 lat u Pana Doktora, uważam, że jest to bardzo dobry lekarz w swojej dziedzinie, doradzi, wyjaśni i kompleksowo zajmie się pacjentem. Dodam, że jestem również bardzo zadowolona z personelu Pana Doktora, świetna pomoc w doborze oprawek. Gorąco polecam!

Witam!

Profesjonalne podejście do pacjenta, duża wiedza specjalistyczna, jestem bardzo zadowolony z porad okulistycznych otrzymanych od Pana doktora, szczególnie że posiadam dużą wadę wzroku ... zawsze jestem miło przyjęty w gabinecie i otrzymuję do zamówionych soczewek jedną parę gratis (doktor swoim autorytetem i obyciem na rynku potrafi załatwić od producenta niższe ceny oraz dodatki np. wspomnianą dodatkową parę soczewek). W gabinecie można kupić płyn do soczewek oraz krople do oczu (ceny konkurencyjne z allegro, a nawet tańsze ! ) - często korzystam z tej opcji jeżeli potrzebuję ww. produktów a jestem w Koszalinie. Dodatkowo można na miejscu wyrobić okulary, u Syna Pana doktora, który również posiada obszerną wiedzę z zakresu doboru szkieł do okularów (ceny konkurencyjne, można liczyć na rabaty). Podsumowując, wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia profilaktyki oczu (komputerowe badanie wzroku w tym dna oka i ciśnienia w oku, wyrób okularów, zakup potrzebnych produktów związanych z soczewkami i okularami) mamy w jednym miejscu opatrzonym miłą obsługą. Polecam, a na potwierdzenie moich słów proszę udać się do gabinetu i sprawdzić liczbę osób korzystających z wizyt u Pana doktora - prawie zawsze jest duży ruch, to chyba o czymś świadczy ... Pozdrawiam

wizyta przebiega w miłej atmosferze,kompetentny i godny polecenia lekarz

wizyta przebiega w miłej atmosferze,kompetentny i godny polecenia lekarz

godny polecenia, bardzo miły. Świetnie dobiera szkła kontaktowe, bardzo dobre podejscie do pacjenta

zamiast na fachowość stawia na marketing, no i dobrze, zeby wykupić okulary u niego i dać zarobic synowi.