lekarz Joachim Maksymilian Hansel

Psychiatra

2,6

To jest gad a nie lekarz. Totalnie zero wywiadu, żadnego pytania związanego ze stanem zdrowia, żadnej pomocy. Po wizycie czuję się gorzej niż przed. Człowiek zbiera się w sobie, latami, żeby iść do lekarza i podjąć leczenie, a trafia na partacza-kancelistę, który odgania go (dosłownie) ręką jak namolną muchę. NIE POLECAM, ABSOLUTNIE ODRADZAM. Nie raczył nawet przedstawić jaki lek wypisuje i jak poprawnie go przyjmować. Szkoda zachodu i nerwów na takiego aroganckiego gbura, ale niestety jak kogoś nie stać zapłacić 150 złotych za prywatną wizytę u innego lekarza w tym mieście to jest skazany na "doktora" Hansela albo Baranowskiego, którzy też są skazani, za matactwa i przekręty o czym można się dowiedzieć wpisując w Google "psychiatryczna ośmiornica Rybnik". Przekręciarze, którzy pomagają bandziorom, ale nie pomagają ludziom w potrzebie.

Szukam kontaktu z dr Henselem. Mam stacjonarny którego nie odbiera....moje gg: 3510215

Sympatyczny i na pewno z doświadczeniem w leczeniu. Niestety ze mną nie przeprowadził wywiadu, zapytał tylko o kilka podstawowych objawów, wypisał mi dwa rodzaje leków i tyle. Jak szłam do niego to liczyłam na serie wizyt i konkretną pomoc. Wizyta była krótsza niż czekanie w rejestracji.

Jak szłam do niego to liczyłam na serie wizyt i konkretną pomoc.
Wizyta była krótsza niż czekanie w rejestracji.

lekarz w poważnym wieku wie jak podejść do pacjenta i sprawdzić czy aby nie symuluje dokładnie przeprowadza rozpoznanie i wywiad z pacjentem

ale fajny koleś, lubię go, po prostu the beściak

ale fajny koleś, lubię go, po prostu the beściak

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Poradę uzsykałem od razu. Poinformwany zostałem, ze w razie potrxzeby mogę zgłosić się ponownie. Polecam.

Lekarz poświęcił mi 5 min, bez zapoznania się z indywidualnymi objawami wystawił receptę. Wypisał lek niewskazany w moim stanie.