Joanna Abraszek

Byłam na dwóch wizytach u pani doktor i podjęłam dobrą decyzję o zmianie lekarza. Brak empatii, oschłe traktowanie, częste złośliwości, niechęć do tłumaczenia czegokolwiek. Zakaz odzywania się, gdy pani doktor pisze, gdyż "może się pomylić".

Nie polecam tej Pani, ta wizyta to był stracony czas. Umówiłam się w placówce by potwierdzić ciąże. Jestem już mamą i mam porównanie jak powinny być traktowane kobiety w ciąży. Pani doktor wykonała jedynie cytologię i zapytała o przyjmowane leki. Nie zapytała o samopoczucie, dolegliwości ciążowe, nie przeprowadziła wywiadu dotyczącego poprzedniej ciąży, nie zapytała o charakter pracy, nie założyła karty ciąży. Powiedziała, że na kolejne wizyty mogę umawiać się online i nie muszę się tam co miesiąc pojawiać. Dodam, że poprzednią ciąże miałam zagrożoną i gdy porosiłam o choć chwilowe ...

Nie polecam tej Pani, ta wizyta to był stracony czas. Umówiłam się w placówce by potwierdzić ciąże. Jestem już mamą i mam porównanie jak powinny być traktowane kobiety w ciąży. Pani doktor wykonała jedynie cytologię i zapytała o przyjmowane leki. Nie zapytała o samopoczucie, dolegliwości ciążowe, nie przeprowadziła wywiadu dotyczącego poprzedniej ciąży, nie zapytała o charakter pracy, nie założyła karty ciąży. Powiedziała, że na kolejne wizyty mogę umawiać się online i nie muszę się tam co miesiąc pojawiać. Dodam, że poprzednią ciąże miałam zagrożoną i gdy porosiłam o choć chwilowe zwolnienie, ze względu na zły stan zdrowia zarówno fizyczny jak i psychiczny wynikający z bardzo stresującej i również fizycznej pracy w której mobbing jest na porządku dziennym. Pani doktor mnie wyśmiała, że jakiś stres nie jest dla niej żadnym wskazaniem do zwolnienia, a już tym bardziej z kodem B. Ogromny brak profesjonalizmu. Polecam kobietom w ciąży omijać z daleka kogoś z tak dużym brakiem empatii i zrozumienia.

Bardzo dobry lekarz! Do Pani doktor chodzę od około roku. Odpowiada na wszystkie pytania, nie jest zniecierpliwiona. Zleca dużo badań co moim zdaniem jest bardzo dobre bo odzwierciedla stan pacjenta na daną chwilę. POLECAM!!!!

POLECAM!!!!

Byłam na pierwszej wizycie u taj Pani doktor i już wiem, że od tej pory tylko do niej będę chodzić. Pani doktor jest bardzo sympatyczna (ale nie nazbyt wylewna), przeprowadza bardzo dokładny wywiad a samo badanie wykonuje sprawnie i delikatnie. :) Nie oszczędza na skierowaniach na badania - na pierwszej wizycie wypisała mi 2 skierowania na dokładne badania. Serdecznie polecam :)

Serdecznie polecam :)

Właśnie wróciłam z wizyty od doktor Abraszek i mam mieszane z uczucia. Pani doktor na pewno jest niezwykle sympatyczna i, co jest niestety rzadkością wśród lekarzy, uśmiecha się do pacjenta. Doktor również prowadzi szczegółowy wywiad i chętnie rozmawia z pacjentem. Niestety oceniła moją dolegliwość na oko. Nie zleciła mi żadnych dodatkowych badań, ale od razu przepisała antybiotyk dopochwowy. Po kuracji zaprosiła mnie na cytologię - to jedyna osłoda.

Miło i przyjemnie na wizytach. Pani doktor nie stawia diagnozy z powietrza tylko z wcześniej zleconych badań (a zleca ich sporo). Polecam.

Polecam.

Bardzo sympatyczna lekarka. Prowadziła moją ciążę. Niestety przyjmuje w takich godzinach, że już nie mogę do niej chodzić i jestem zmuszona szukać innego lekarza.

Bardzo dobry lekarz, prowadziła moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz, prowadziła moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona.

Nie polecam tej lekarki. Byłam u niej na wizycie odrazu jak tylko wyszły mi 2 kreseczki na teście.Zbadała mnie i skierowała na badanie na ilość HCG we krwi okazało sie ze jestem w ciąży ale mam niski poziom progesteronu przepisała opakowanie Duphastonu i kazała brać. Nie powiedziała ani po co ani nie powiedziała ze ciąża jest zagrożona zwłaszcza iż poinformowałam ją ze jest to moja druga ciąża i mam już jedno poronienie za sobą. Powiedziała co ma być to będzie nie założyła mi karty ciąży ani nie zrobiła USG bądz skierowała na takie badanie.No i stało się w 8 tyg ciąży poroniłam będąc w szpitalu nie miałam ani karty ciąży ani wyniku USG więc lekarze zwłaszcza ze wydaliłam zarodek nie byli pewni czy to była ciąża czy może poprostu miesiączka mi sie opóźniła i poprostu po 2 miesiącach dostałam okres. To był jakiś koszmar.Nie polacam tej lekarki jest bo jest i potrafi pomóc kobiecie która ma zagrożoną ciąże tylko wtedy kiedy nie wymaga to zbytniej filozofii jak wszystko przebiega normalnie i ok.

Chodzę do Pani Abraszek od kilku miesięcy i jestem z Niej zadowolona. Jest kompetentna, zleca badania żeby mieć pełen obraz sytuacji zanim podejmie decyzje. A przy okazji miła, uprzejma, życzliwa osoba. Polecam.