lekarz Joanna Artiuchow-Merchut

Neurolog

Powyższe komentarze to sama prawda super lekarz szkoda że ma odległe terminy wizyt ale to tylko świadczy otym iż jest dobra w swoim fachu skoro tylu ludzi się do niej umawia

Pani Joanna Artiuchow- Merchut dla mnie jest wzorem lekarza i bardzo Jej dziękuję za dotychczas poświęcone zaangażowanie i poświęcony czas. Dzięki Pani Doktor nie jeżdżę na wózku i poruszam się całkiem nieżle. Te wszystkie gwiazdki i punkty to nawet jest ich za mało żeby obdarzyć nimi Panią doktor. Ja ze swej strony życzę Pani doktor dalszej cierpliwości do Nas pacjentów. Bardzo polecam Panią doktor, a każdy kto do niej trafi będzie zadowolony. Pozdrawiam wstraub

Witam mam pytanie gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie. Słyszałam że jest świetnym lekarzem a ja takiego szukam.

Witam

Od kilku lat jestem pacjentką pani J. Merchut i za każdym razem stwierdzam że jest to lekarz wzorcowy, z ogromnym zaangażowaniem, cierpliwością, rzetelnością, empatią i przygotowaniem zawodowym. Serdecznie polecam.

Doktor z prawdziwego powołania, solidna, rzeczowa ,konkretna , duża wiedza, zaangażowanie, wielka empatia,czas dla pacjenta, bardzo mi pomogła, polecam

Wciąż poszukujesz "Neurolog Nysa"?

chodakowskiego 9
Nysa