dr n. med. Joanna Badeńska

Odwiedziliśmy panią doktor z malą 5 letnią córeczka - dziecko przerażone pani doktor okielznala tak szybko, że opisać się tego nie da w słowach tylko panią doktor po rękach całować ! Cud a nie lekarz !

Najwspanialsza pani doktor ! Profesjonalna i empatyczna z poczuciem humoru! Wszystkie zęby zaleczone! Polecam

Najwspanialsza pani doktor !

najgorszy stomatolog u jakiego byłam, zupełny brak kompetencji, ząb który tam leczyłam rozbolał mnie po tygodniu od zaleczenia, jak próbowałam się umówić na kolejna wizytę z reklamacją tego zęba pani doktor skutecznie mnie zbywała i musiałam się udać do innego stomatologa. Okazało się że ząb był zupełnie zle wyleczony i trzeba było go leczyć kanałowo. Pani Badeńska nie miała również skrupułów biorąc za leczenie duże pieniądze i zupełnie nie przejmując się losem pacjenta. Wizytę u tej pani stanowczo odradzam.

Wspaniały fachowiec. Po wizycie u innych dentystów stwierdzono że ząb jest do wyrwania. W czasie ogromnego pulsacyjnego bólu, zaraz po pierwszym telefonie zostałem przyjęta od razu ściągnięto mi ropę z zepsutego zęba i otrzymałam wskazówki jak dalej ropę ściągać po 2 dniach idę do wyleczenia zęba bo jest do odratowania.

Jestem facetem i jak większość z nas, panicznie boję się dentysty. Jeśli więc spośród wielu "testowanych" (z konieczności) lekarzy wybrałem w końcu ten gabinet, to znaczy, że prowadzi go naprawdę świetny lekarz. Jest doskonałym destystą-chirurgiem ale też niezłym psychologiem (co rzadko idzie w parze). Mam też niepełnosprawną córeczkę - a jeśli i ona się pyta "kiedy pójdziemy do Pani Doktor", to chyba trudno o lepszą ocenę. Polecam.

Polecam.

Bardzo mila i sympatyczna osoba chętna pomagac innym ludziom. Świetnie radzi sobie zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. U stalych klientów są zniżki. W gabinecie jest zawsze czysto i schludnie co równiez jest wazne dla ogólnego samopoczucia pacjenta. Wyleczyłam u niej wsyztskie swoje zeby i nie mam juz z nimi problemow od 2 lat. Polecam wszystkim. Nie wierzę w powyrzszy komntarz to chyba nie Pani Joanna.

Pierwsza w życiu wizyta naszej córeczki u stomatologa przypominała wizytę w krainie baśni! Pani doktor jak wróżka "zagadała" małą, opowiadając jej historie o sprzętach medycznych, personifikując je :-). Malutka oniemiała i zachwycona nie przeżyła traumy związanej z wizytą u lekarza.Jesteśmy zachwyceni i DZIĘKUJEMY!!!!

wyleczyłam u pani doktor wszystkie zęby cztery lata temu , nic nie boli polecam ją każdemu kto chce mieć zdrwe zęby

Przemiła osoba zna się na tym co robi i ma podejście do pacjenta

Przemiła osoba zna się na tym co robi i ma podejście do pacjenta

dzieci chętnie chodzą do dentysty i nie mogą sią doczekać kolejnych wizyt . Gorąco polecam