lekarz Joanna Banaś

Chcialabym by kazdy lekarz mial taka wiedzę jak pani doktor. Podejscie do dzieci profesjonalne. Uratowała nas juz kilka razy. Polecam z czystym sumieniem

Najlepszy lekarz pediatra i alergolog-pomaga nie tylko moim dzieciom ale i mi,zawsze dobierze z wielka troska i sercem lekarstwa ktore pomoga.Bardzo sie ciesze ze jest taka pani doktor.Dziekujemy!

najlepszy pediatra jakiego znam.przemiła,fachowa z ogromną wiedzą.lekarz z powołania.polecam wszystkim.

nie ma słów wdzięczności dla pani doktor,wspaniały lekarz,cudowny człowiek o wielkim sercu,nie znam lepszego lekarza w Sieradzu od pani doktor,tylko można ją podziwiać za ogrom serca które wkłada w swoją prace,dziekujemy że pani jest.

Wspaniała Pani doktor,pomogła córce już pierwsza wizyta,trafna diagnoza i skuteczne leczenie.polecam wszystkim to najlepszy lekarz jakiego spotkałam.

Wspaniały lekarz i cudowna kobieta.Ma mnóstwo cierpliwości i doskonałe podejście do dzieci.Poświęca dużo czasu,rodzic wychodząc z gabinetu dokładnie wie,co dolega jego dziecku i jak ma postępować.Wszystkim znajomym polecam wizyty u tej Pani i wszyscy są mile zaskoczeni.Pani Doktor jest profesjonalna pod każdym względem.Dziękujemy

wspanily lekarz tylko jej wierze i ufam co chodzi o leczenie mojego dziecka

wspanily lekarz tylko jej wierze i ufam co chodzi o leczenie mojego dziecka

Dawno nie spotkałam się z takim wspaniałym lekarzem. Fachowa, konkretna,doskonale przygotowana do pracy, cierpliwa, wyrozumiała i niezwykle sympatyczna. W prosty sposób i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania dotyczące moich dzieciaczków i ani troszkę nie okazywała zniecierpliwienia. Dokładnie zbadała dzieci, przeanalizowała wyniki badań i pomogła wybrać dalszą drogę żywienia maluchów. Szczerze polecam i życzę nam wszystkim więcej takich prawdziwych lekarzy ;)

rewelacyjna kobieta, stworzona by być lekarzem małych pacjentów.

rewelacyjna kobieta, stworzona by być lekarzem małych pacjentów.

Cudowny lekarz, cudowny człowiek. Anielskie podejście do dzieci i rodziców. Lata chodzenia od lekarza do lekarza, bez rezultatów. U Pani doktor parę wizyt i widać dużą poprawę!!! Pozdrowienia od Dominika z rodzicami

Pozdrowienia od Dominika z rodzicami