lekarz Joanna Banaś

Uważam że nie ma lepszego lekarza w Sieradzu.Bardzo córce pomogła.Już pierwszego dnia była widoczna poprawa. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Cudowny człowiek ,po wyjsciu z gabinetu ,ogarnał mnie spokój ,wiedziałam ,że moje dziecko, dostało sie w dobre ręce !!! Kontakt telefoniczny z tą panią jest bez problemu a to jest bardzo ważne:) Serdecznie ja pozdrawiamy z Łasku mama Weroniki

Kontakt telefoniczny z tą panią jest bez problemu a to jest bardzo ważne:)
Serdecznie ja pozdrawiamy z Łasku
mama Weroniki

Jedyny lekarz w sieradzu ktory jest kompetetny no i co rzadko zdarza sie w Sieradzu jest uprzejmy!

O Pani doktor można wypowiedzieć się w samych superlatywach. Ocena maksymalna jest jak najbardziej uzasadniona. Pani doktor jest nie tylko świetnym lekarzem (sprawia wrażnie, że z powołania) jak i człowiekiem. Posiada anielską cierpliwość dla dzieci, które bardzo lubi jak i do rodziców. Zawsze można na nią liczyć.

Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego w życiu spotkałam. Leczy się u niej moje dziecko i ja. Po kilku miesiącach chodzenia od lekarza do lekarza trafiliśmy do pani dr i ona wreszcie pomogła naszemu dziecku. Jesteśmy w stałym kontakcie. Pani dr dokładnie objaśnia przebieg leczenia. Odpowiada na każdy telefon. Przede wszystkim jest stale na bieżąco jeśli chodzi o jakiekolwiek nowości leczenia (udziały w sympozjach). Jest to jedyny lekarz do którego mam tak ogromne zaufanie.

Pani Doktor - to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę w dziedzinie pediatrii, poprzez to mam do niej całkowite zaufanie. Dodatkowo jest przemiłą osobą, którą dzieci i rodzice darzą sympatią. Polecam i poleciłabym ją każdym rodzicom chorujących dzieci. Do tej pory choroba moich dzieci to był dla mnie strach, ponieważ nie miałam zaufania do lekarzy teraz jestem spokojna.

Pani doktor jest jedynym lekarzem, do którego mam tak duże zaufanie. Nigdy nie odmówiła mi porady, zna swoich pacjentów bez zaglądania w kartę.Leczyłam u niej moje dzieci w przychodni i również prywatnie. Mimo, że nie mieszkam już w Sieradzu i dzieci moje są juz prawie dorosłe,w nagłych przypadkach (dot. alergii), jeśli nie mam się do kogo zwrócić dzwonię do niej i wiem, że mi pomoże. Wiem, że swoją wiedzę medyczną cały czas poszerza. Zawsze bardzo wysoko ją oceniałam.

Pani doktor jest bardzo miłą, przystępną osobą. Na wizycie widać u niej duże zaangażowanie podczas badania dziecka. Dokładnie i wyczerpująco udziela informacji na temat choroby i sposobów radzenia sobie z nią.Zawsze szuka sposobów, by wyprowadzić dziecko z choroby najmniej dla niego szkodliwych-o ile to możliwe nie zaczyna od antybiotyków, co robi gro innych lekarzy.Zawsze odbiera tel.lub oddzwania gdy nie może rozmawiać i to jest dla mnie również ważne.Dlatego oceniam Panią doktor na 5

bardzo kompetentna pani,sympatyczna,dokładnie tłumaczy przebieg choroby i jej leczenie,niesamowicie dokładna szczerze polecam