dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik

Chirurg naczyniowy

Oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem to jest też dobrym człowiekiem. Szczegółowo i konkretnie tłumaczy chorobę i leczenie. Odpowiada na pytania i słucha tego co mówi pacjent, bardzo miła. Polecam w 100%

Całym sercem polecam Panią dr Bartlewicz. Bardzo dużo dla mnie zrobiła, za co będę jej wdzięczna chyba do końca życia. Wspaniała osoba, dla której bycie lekarzem to nie zawód a powołanie.

To wspaniała lekarka i myślę, że mam szczęście, że do niej trafiłam. Bardzo dobrze traktuje pacjentów, jest miła i serdeczna.