lekarz Joanna Bartuś

Psychiatra

Z powodów problemów zdrowotnych zmaga(ła)m się z depresją. Gdy byłam w szpitalu, lekarz polecił mi dr Bartuś. Od pierwszej wizyty mija już prawie rok, a ja czuję się znacznie lepiej!! Na pierwszą wizytę wybrałam się nieśmiało do Unicardia & Unimedica przy Szpitalu Jana Pawła II i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani dr okazała się bardzo ciepła i empatyczna. Ku mojemu zdziwieniu gabinet Pani dr nie wyglądał jak typowy gabinet lekarski, lecz był niesamowicie przytulny i komfortowy!! Przez tę godzinę praktycznie zapomniałam, że jestem u lekarza. Czułam się jak u dobrej przyjaciółki, z którą znałabym się od zawsze i która nie tylko słucha ale przede wszystkim naprawdę pomaga.

Pani doktor to oaza spokoju empatii i od razu jak wchodzimy na wizytę czujemy się lepiej.Wspaniały lekarz słucha uważnie co mówimy i co nas trapi.Leki dopasowuje z umiarem nie chce niczego przedobrzyć stara się pomóc dokładnie tłumaczy co dlaczego po co uświadamia pacjenta czego może się spodziewać po braniu leku jest bardzo profesjonalna w tym co robi i w tym co mówi,

Moj przypadek to historia o złym życiu i dobrym lekarzu. Lecze sie u doktor Bartuś od roku, mam stwierdzona depresje i borderline i jestem osobą bardzo wymagajacą. Pani doktor to wspanialy czlowiek i lekarz, czuje do niego bezwzgledne zaufanie. Nie wyobrazam sobie zeby zmienic lekarza. Zdecydowanie z całą odpowiedzialnoscia polecam.

Od długiego czasu zbierałem się aby zrobić coś z moją depresją. Już po 3 miesiącach od pierwszej wizyty zauważam u siebie znaczną poprawę. Za co jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor Otwarta, empatyczna, uśmiechnięta, pełen profesjonalizm. Jeśli jeszcze się wahacie do jakiego lekarza iść i czy w ogóle iść - z całego serca polecam Panią Joanne! Nie czekajcie, aż depresja całkiem nad Wami zapanuje - wystarczy trochę wysiłku i chęci, a będzie dobrze! :)

Wspaniała, profesjonalna, rzeczowa specjalistka, z ogromną wiedzą, która cierpliwie, ze spokojem i uwagą wysłuchuje pacjenta. Można zadać każde trudne pytanie a doktor daje poczucie bezpieczeństwa. Poza receptą otrzymałam także cenne uwagi, a przede wszystkim możliwość rozmowy z mądrym lekarzem i niezwykle inteligentnym człowiekiem.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraków"?

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Widna 4 lok. 3
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Psychiatryczne Logopromed
ul. Cerchów 5
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA