lekarz Joanna Bartuś

Psychiatra

Wspaniała, profesjonalna, rzeczowa specjalistka, z ogromną wiedzą, która cierpliwie, ze spokojem i uwagą wysłuchuje pacjenta. Można zadać każde trudne pytanie a doktor daje poczucie bezpieczeństwa. Poza receptą otrzymałam także cenne uwagi, a przede wszystkim możliwość rozmowy z mądrym lekarzem i niezwykle inteligentnym człowiekiem.

Świetna specjalistka. Wcześniej leczyłem się u innego lekarza i z efektów średnio byłem zadowolony, wręcz momentami czułem się gorzej. Pani Joanna zmieniła mi leki na inne, przedstawiła mi lepiej moją chorobę. Zapewnia bardzo potrzebne wsparcie, dzięki któremu łatwiej poradzić sobie z problemami. Polecam!

Fantastyczna specjalistka - chodze do niej od kilku miesięcy walcząc z moją nerwicą. Każda wizyta do tej pory do bardzo pozytywne doświadczenie. Nie traktuje pacjenta z góry, tylko potrafi odpowiednio podejśc i wytłumaczyć na czym polega problem, jak działają leki itp.

Pani Bartuś to wspaniała specjalistka! Bardzo mądra, rzeczowa, przenikliwa. Trafnie dobiera leki, szybko stawia na nogi, a jednocześnie dąży do ustalenia przyczyn problemów pacjenta. Zdecydowanie miła, empatyczna i opanowana. Polecam Panią Doktor każdemu kto potrzebuje pomocy z depresją!

Pani doktor światowej klasy specjalista w swojej dziedzinie. Leki idealnie dobranie, niezwykle wartościowe rozmowy w trakcie wizyt, ciągła kontrola oraz pomoc przy odstawianiu. Szczerze polecam każdemu, kto chce odkryć nową, lepszą jakość swojego życia bez depresji.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Bardzo pomogła mi w mojej walce z depresją. Odpowiedni dobór leków i ciepłe, cierpliwe podejście do pacjenta okazały się bardzo skuteczne.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraków"?

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Widna 4 lok. 3
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Psychiatryczne Logopromed
ul. Cerchów 5
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA