lekarz Joanna Bartuś

Psychiatra

Z powodów problemów zdrowotnych zmaga(ła)m się z depresją. Gdy byłam w szpitalu, lekarz polecił mi dr Bartuś. Od pierwszej wizyty mija już prawie rok, a ja czuję się znacznie lepiej!! Na pierwszą wizytę wybrałam się nieśmiało do Unicardia & Unimedica przy Szpitalu Jana Pawła II i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani dr okazała się bardzo ciepła i empatyczna. Ku mojemu zdziwieniu gabinet Pani dr nie wyglądał jak typowy gabinet lekarski, lecz był niesamowicie przytulny i komfortowy!! Przez tę godzinę praktycznie zapomniałam, że jestem u lekarza. Czułam się jak u dobrej przyjaciółki, z którą znałabym się od zawsze i która nie tylko słucha ale przede wszystkim naprawdę pomaga.

Chciałem bardzo gorąco polecić dr. Bartuś, ponieważ, w moim odczuciu jest ona fachowcem wysokiej klasy i bardzo troskliwym człowiekiem. Już przed wizytą, łatwo było zauważyć nie tylko wysoką kulturę osobistą pani doktor, ale też jej pogodne usposobienie. W trakcie wizyty taktownie słucha, umiejętnie dobiera słowa i jest gotowa udzielić wyczerpujących odpowiedzi. W międzyczasie robi dokładne notatki. Na głos wyciąga wnioski, aby je skonfrontować z odczuciami pacjenta i potwierdzić. Po ustaleniu odpowiedniej diagnozy jasno opisuje dobrany lek, jego działanie i ostrzega o ewentualnych skutkach ubocznych. W moim przypadku potrzebny był dodatkowy lek o szybkim działaniu. Doktor na koniec pisze też pomocną notatkę instrukcjami dla pacjenta. Pozdrawiam i polecam

Od długiego czasu zbierałem się aby zrobić coś z moją depresją. Już po 3 miesiącach od pierwszej wizyty zauważam u siebie znaczną poprawę. Za co jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor Otwarta, empatyczna, uśmiechnięta, pełen profesjonalizm. Jeśli jeszcze się wahacie do jakiego lekarza iść i czy w ogóle iść - z całego serca polecam Panią Joanne! Nie czekajcie, aż depresja całkiem nad Wami zapanuje - wystarczy trochę wysiłku i chęci, a będzie dobrze! :)

Dobre dwa lata temu zupełnie bez powodu złapałem depresję. Leczyłem się miesiącami, praktycznie bez efektów. Byłem u różnych, mniej lub bardziej znanych fachowców, ale poprawy wciąż nie było, a nawet działania uboczne leków obniżyły moją sprawność działania i kontakt z ludźmi. Nachodziły mnie myśli o sensie dalszej egzystencji, a potem coraz gorsze lęki. W końcu trafiłem do dr. Bartuś, gdzie lezenie zaczęliśmy praktycznie od nowa. Mój stan w porównaniu do tego z przed roku zmienił się nie do poznania. Uważam, że doktor Bartuś jest najlepszym psychiatrą.

Pani doktor to oaza spokoju empatii i od razu jak wchodzimy na wizytę czujemy się lepiej.Wspaniały lekarz słucha uważnie co mówimy i co nas trapi.Leki dopasowuje z umiarem nie chce niczego przedobrzyć stara się pomóc dokładnie tłumaczy co dlaczego po co uświadamia pacjenta czego może się spodziewać po braniu leku jest bardzo profesjonalna w tym co robi i w tym co mówi,

Chodzę do Pani Doktor już od roku. Bardzo mi w tym czasie pomogła. Swoim spokojnym, ciepłym usposobieniem sprawiła, że już w czasie pierwszej wizyty, z łatwością mogłem opowiedzieć Jej o swoich problemach. Rozmawiając z Panią Doktor, mam poczucie zrozumienia i akceptacji. A najważniejsze jest to, że od początku wiedziała dokładnie jak mi pomóc. Gorąco polecam

Bardzo dobra specjalistka. Nie wiem, jak w innych sprawach, ale przy wyciąganiu człowieka z depresji jej pomoc jest nieoceniona. Jest świetnie zoorientowana we wszelkich aspektach związanych z tą chorobą. Nie przepisuje tylko leków według jakiegoś schematu. Świetnie rozumie drugą stronę i dobiera pod nią najlepsze metody leczenia. To się po prostu czuję, jeśli było się u kogoś innego, bo z reguły tego zrozumienia i komunikacji brakuje. U pani doktor Bartuś jest jednak inaczej.

Moj przypadek to historia o złym życiu i dobrym lekarzu. Lecze sie u doktor Bartuś od roku, mam stwierdzona depresje i borderline i jestem osobą bardzo wymagajacą. Pani doktor to wspanialy czlowiek i lekarz, czuje do niego bezwzgledne zaufanie. Nie wyobrazam sobie zeby zmienic lekarza. Zdecydowanie z całą odpowiedzialnoscia polecam.

Jeszcze się nie spotkałem z takim profesjonalizmem wśród lekarzy jaki posiada Pani doktor, a niestety spotkałem ich już wielu. Prawie 4 lata biegałem od specjalisty do specjalisty aż w końcu trafiłem do Pani doktor i moje życie znów nabrało sensu. Pani doktor dziękuję za profesjonalizm, za to że potraktowała Pani mój problem poważnie, za to że jest Pani ciepłym człowiekiem i ma Pani serdeczne podejście do pacjentów.

Jakiś rok temu wykonanie zwykłych rzeczy dnia codziennego przerastało moje możliwości. Stres, bezsenne noce i natrętne myśli przejęły kontrolę. Dopiero Pani Joanna mi uświadomiła z czym się borykam, ze to tylko choroba i mozna ją leczyć. Udzieliła mi wsparcia będąc przy tym bardzo empatyczną i pewną osobą. Leki dobrala idealnie, już po krótkim czasie poczułam się lepiej . Po mału wracam do normalności.