lekarz Joanna Biedawska-Sosińska

Bardzo dobrze i rzeczowo wytłumaczyła kwestie dobrego widzenia, wykryła że mam astygmatyzm i stąd moje nie do końca wyraźne widzenie. Polecam.

Nie polecam leczenia oczu u tej pani doktor, według mnie bardzo słaby specjalista. W moim przypadku nie wykryła gradówki w oku. Do pani doktor zgłosiłam się pod koniec kwietnia z problemem w jednym oku. Problem mialam od ponad miesiąca, czułam olbrzymi dyskomfort podczas noszenia soczewki kontaktowej w tym jednym oku, uczucie suchości, ciała obcego. Dolegliwości ustępowały gdy zdejmowałam soczewkę, ale gdy po kilkudniowych przerwach nakładałam nową soczewkę, problem wracał. Krople nawilżające nie przynosiły ulgi. Pani doktor po pobieżnym badaniu stwierdziła, że z okiem nic się nie dzieje i zaproponowała... krople ...

Do pani doktor zgłosiłam się pod koniec kwietnia z problemem w jednym oku. Problem mialam od ponad miesiąca, czułam olbrzymi dyskomfort podczas noszenia soczewki kontaktowej w tym jednym oku, uczucie suchości, ciała obcego. Dolegliwości ustępowały gdy zdejmowałam soczewkę, ale gdy po kilkudniowych przerwach nakładałam nową soczewkę, problem wracał. Krople nawilżające nie przynosiły ulgi. Pani doktor po pobieżnym badaniu stwierdziła, że z okiem nic się nie dzieje i zaproponowała... krople nawilżające. Kiedy powiedziała, że je stosuję i nie pomagają, zasugerowała, żebym może spróbowała kupić soczewki innej firmy.
Dodatkowo zamiast skupić się na problemie, z którym się zgłosiłam wciąż sugerowała że tak w ogóle to mam źle dobrane moce okularów i soczewek (które noszę od 20 lat).

Po kilku dniach, kiedy probelm oczywiście nie minął zgosilam się do innego okulisty, który po dokładnym badaniu i podniesieniu powieki stwierdził obecność sporych rozmiarów gradówki. Przepisał odpowiednie leki i zalecił kurację, dzięki której prawdopodobnie uniknę zabiegu chirurgicznego.
I oczywiście nie potwierdził koniecznośc i zmiany mocy szkieł.

POLECAM! Pani lekarz jest bardzo uprzejma, dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia, daje konkretne polecenia jak najlepiej rozwiązać problem.

Świetny lekarz , mila kobieta . Jestem bardzo zadowolona z plastyki powiek .Bardzo dziękuje za pomoc .