Joanna Bielecka-Jasiocha

Pediatra

Do pani doktor trafiłyśmy z córką przypadkiem. Na początku nie byłam przekonana, ale po kilku (ok. trzech-czterech) wizytach stwierdziłam, że mamy naprawdę fantastyczną pediatrę :) Pani dr zawsze trafnie diagnozuje córcię, zawsze wszystko bardzo rzetelnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo pomogła mi w temacie karmienia dziecka i wprowadzania nowych produktów do diety. Nigdy nie odczułam, że jej się spieszy, poświęca nam tyle czasu ile naprawdę potrzebujemy. Cieszę się, że trafiłyśmy do dr Bieleckiej :)