dr n. med. Joanna Bielewicz

Neurolog

doskonała specjalistka neurologii, mam styczność z Panią dr od 2lat i jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do mojego problemu. Jestem osoba chora na padaczkę, często miałam ataki a obecnie leczenie sprawiło że są one coraz mniej dotkliwe dla mojego zdrowia. Dzięki Pani dr odzyskuje równowagę. Bardzo ja polecam wszystkim.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Pacjent to dla Niej człowiek, nie traktuje przedmiotowo. Bardzo dobra,angażuje się w leczeni pacjenta. Gorąco polecam!!!!

Do Pani doktor trafiłam przypadkiem pilnie poszukując neurologa. Jestem bardzo zadowolona,że udało mi się dostać na wizytę do tak dobrego specjalisty. Cały czas jestem pod opieką Pani Bielewicz i gorąco ją polecam!

Świetny specjalista, moja córka choruje na mózgowe porażenie dziecięce i jest pod opieką dr Bielewicz już kilka lat. Zawsze możemy na nią liczyć, polecam!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lublin"?

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin
LUXMED - UZDROWISKO NAŁĘCZÓW Sp.z o.o.
aleja Kasztanowa 6
24-150 Nałęczów