Joanna Bilska

3,5
3,5
3,4
3,4

Piszę negatywną opinię w imieniu babci, po tym jak wróciła mocno zdenerwowana po wizycie u rzeczonej "Pani doktor"... Babcia ma 86 lat i do tej pory leczyła się na jaskrę u innego lekarza w placówce na Curie-Skłodowskiej. Ale pech chciał, że wróciła tam p. Joanna Bilska i do tej też została zapisana. Babcia wróciła z wizyty roztrzęsiona, blada, zdenerwowana, bo ta kobieta nie ma żadnego podejścia do pacjenta i nie dość, że złośliwa i niemiła, to jeszcze śmie się zwracać do osoby starszej w trzeciej osobie, rozkazami, jakby była niewiadomo kim, a jest tylko zwykłą okulistką w małym mieście!!!! OGROMNY BŁĄD ze strony placówki na Curie-Skłodowskiej, że po takim generalnym remoncie, pozwalają wracać tej kobiecie, która zawsze miała w Tarnowie opinię wybitnie bezczelnej.

Do pani doktor chodzę od czasów liceum. Jest jednym z lepszych specjalistów w Tarnowie. Owszem, podczas wizyt jest taka chłodna i trochę niemiła, ale mam poczucie, że moje oczy są pod dobrą opieką. Takie zdystansowane podejście do pacjenta chyba się już nie zmieni, po prostu chyba jest takim typem człowieka.

Niemiła, nieuprzejmą, zadufana w sobie, typowa pani doktor z czasów PRL, odradzam wizyte u tej pani. W Tarnowie jest masa lepszych okulistów a te panią to powinno się nauczyć kultury osobistej bo jej za grosz nie posiada

Najlepsza okulistka w Tarnowie ! Zabawna, miła , umie doradzić ,uczciwa i zna się na tym co robi kompetentna kobieta, oraz bardzo sympatyczna . Polecam !!!

Najlepsza okulistka w Tarnowie !

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Stawia trafne diagnozy, dobrze dobiera szkła korekcyjne, tłumaczy na czym polega schorzenie. jest miła i serdeczna. Bardzo polecam.

Bardzo konkretna i kompetentna okulistka ze świetnym podejściem do pacjentów. Jest zawsze uśmiechnięta i doradzi tak jak trzeba

Świetna okulistka i miła. Fajnie się rozmawia i każde badanie przebiega szybko i sprawnie :) Polecam !

Świetna okulistka i miła.
Fajnie się rozmawia i każde badanie przebiega szybko i sprawnie :)
Polecam !

Czego jako pacjent oczekuję od lekarza? wydawałoby się,że pytanie proste,ale stwarzające pewnej części pacjentów duży problem.W moim przypadku wybierając Panią dr J.Bilską wiedziałem,że jest:kompetentnym lekarzem,objaśni mój problem zdrowotny i wytłumaczy sposób leczenia i poświęci mi odpowiedni czas,wszystko to otrzymałem,dodatkowo była bardzo uprzejma,podsumowując zasługuje na polecenie

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji Pani doktor, diagnoza była raczej trafna, zastosowane leczenie pomogło, wizyta była zgodna z czasem, jednak poziom komunikacji z pacjentem, ZERO UPRZEJMOŚCI...powiem krótko: kompletna pomyłka. Pani doktor jest tak antypatyczna i wyniosła, że strach się odezwać na wizycie, byłam u wielu lekarzy różnej specjalności, tych z małych miast i tych z większych i nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku i widoczną pogardą w stosunku do pacjenta, jakby to był worek organów, a nie człowiek. Cóż, Pani doktor powinna się nad sobą zastanowić, patrząc po opiniach...

Pani doktor jest specyficznym człowiekiem ale bardzo dobrym specjalistą. Potrafi być nieuprzejma, dużo zależy od jej humoru ale kompetencji odmówić jej nie można. Potrafi dobrze postawić diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie, pomimo jej podejścia do pacjenta jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor.