Joanna Bilska

Moje wrażenia z wizyty prywatnej są w miarę ok. Pani doktor bardzo dobrze dobrała mi szkła. Nie jest kontaktowa, chwilami nawet może niemiła, stąd rozumiem negatywne opinie, ale na jednorazową wizytę w porządku.

Piszę negatywną opinię w imieniu babci, po tym jak wróciła mocno zdenerwowana po wizycie u rzeczonej "Pani doktor"... Babcia ma 86 lat i do tej pory leczyła się na jaskrę u innego lekarza w placówce na Curie-Skłodowskiej. Ale pech chciał, że wróciła tam p. Joanna Bilska i do tej też została zapisana. Babcia wróciła z wizyty roztrzęsiona, blada, zdenerwowana, bo ta kobieta nie ma żadnego podejścia do pacjenta i nie dość, że złośliwa i niemiła, to jeszcze śmie się zwracać do osoby starszej w trzeciej osobie, rozkazami, jakby była niewiadomo kim, a jest tylko zwykłą okulistką w małym mieście!!!! OGROMNY BŁĄD ze strony placówki na Curie-Skłodowskiej, że po takim generalnym remoncie, pozwalają wracać tej kobiecie, która zawsze miała w Tarnowie opinię wybitnie bezczelnej.

Przypadkowo trafiłem do Pani Doktor. Będąc na urlopie w Polsce, dostałem zapalenia spojówek, zwykła rzecz, znalazłem w google najbliższy prywatny gabinet i się zapisałem. Pani doktor przepisała antybiotyk w kroplach i po sprawie, ale co się nasłuchałem, to tylko ja wiem...strasznie niemiła kobieta, jakaś taka wyniosła i szorstka. Ale leczenie pomogło i to najważniejsze, choć podejście jak z PRLu.

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat. Ma wzloty i upadki, pierwsze okulary dobrała mi bezbłędnie, 2 kolejne Ok, a raz zdarzyło się, że szkła były za mocne. Podejście do pacjenta w dużej mierze zależy od humoru, zwykle jest miła, ale potrafi też być nieuprzejma. Generalnie nie narzekam, ale na pewno są lepsi specjaliści w mieście.

Te kilka poprzednich opinii, napisanych identycznie i w ten sam dzień to chyba pisała pani doktor pisała, albo ktoś wynajęty. Bo pani doktor jest bardzo nieuprzejma i niekompetentna, zbywa pacjenta na NFZ, nie tłumaczy choroby. Zaraz po wyjściu z gabinetu zarejestrowałam się do innego okulisty.

Czego jako pacjent oczekuję od lekarza? wydawałoby się,że pytanie proste,ale stwarzające pewnej części pacjentów duży problem.W moim przypadku wybierając Panią dr J.Bilską wiedziałem,że jest:kompetentnym lekarzem,objaśni mój problem zdrowotny i wytłumaczy sposób leczenia i poświęci mi odpowiedni czas,wszystko to otrzymałem,dodatkowo była bardzo uprzejma,podsumowując zasługuje na polecenie

Świetna okulistka i miła. Fajnie się rozmawia i każde badanie przebiega szybko i sprawnie :) Polecam !

Świetna okulistka i miła.
Fajnie się rozmawia i każde badanie przebiega szybko i sprawnie :)
Polecam !

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Stawia trafne diagnozy, dobrze dobiera szkła korekcyjne, tłumaczy na czym polega schorzenie. jest miła i serdeczna. Bardzo polecam.

Najlepsza okulistka w Tarnowie ! Zabawna, miła , umie doradzić ,uczciwa i zna się na tym co robi kompetentna kobieta, oraz bardzo sympatyczna . Polecam !!!

Najlepsza okulistka w Tarnowie !

Bardzo konkretna i kompetentna okulistka ze świetnym podejściem do pacjentów. Jest zawsze uśmiechnięta i doradzi tak jak trzeba