Joanna Bilska

3,5
3,5
3,4
3,4

Pani doktor jest specyficznym człowiekiem ale bardzo dobrym specjalistą. Potrafi być nieuprzejma, dużo zależy od jej humoru ale kompetencji odmówić jej nie można. Potrafi dobrze postawić diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie, pomimo jej podejścia do pacjenta jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor.

Moje wrażenia z wizyty prywatnej są w miarę ok. Pani doktor bardzo dobrze dobrała mi szkła. Nie jest kontaktowa, chwilami nawet może niemiła, stąd rozumiem negatywne opinie, ale na jednorazową wizytę w porządku.

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat. Ma wzloty i upadki, pierwsze okulary dobrała mi bezbłędnie, 2 kolejne Ok, a raz zdarzyło się, że szkła były za mocne. Podejście do pacjenta w dużej mierze zależy od humoru, zwykle jest miła, ale potrafi też być nieuprzejma. Generalnie nie narzekam, ale na pewno są lepsi specjaliści w mieście.

Podczas wizyty mojego 16 letniego syna u pani Bilskiej oceniła wadę wzroku i wydała receptę bez dłuższego czasu poświęconego na diagnozę, nie używając atropiny podczas badania oraz jak się później okazało nie dokonała pomiaru rozstawu źrenic. Udałam się do zakładu optycznego w celu realizacji zlecenia, gdy optyk zwrócił uwagę, iż lekarka nie oznaczyła rozstawu źrenic, zalecił ponowną wizytę u okulisty. Udałam się powtórnie z synem do gabinetu NZOZ nr 6 w Tarnowie, gdzie spotkałam się z oburzeniem pani Bilskiej i zaskakująco agresywną reakcją spowodowaną tym, iż nie udałam się do ...

Udałam się powtórnie z synem do gabinetu NZOZ nr 6 w Tarnowie, gdzie spotkałam się z oburzeniem pani Bilskiej i zaskakująco agresywną reakcją spowodowaną tym, iż nie udałam się do tego zakładu optycznego, który zalecała synowi do realizacji recepty. Zaznaczając klarownie, że polecanym zakładem był salon optyczny przy placu Sobieskiego 2. Nadmieniła, że rekomendowany przez nią zakład jest w pełni profesjonalny i to pracownicy tego zakładu powinni zmierzyć synowi rozstaw źrenic, a za wykonanie szkieł w każdym innym zakładzie nie bierze odpowiedzialności. Takie powierzchowne podejście do badania wzroku bez ustalenia wszystkich parametrów koniecznym do wykonania szkieł jest skandaliczne. Przedstawione zachowanie oraz promowanie jedynie wybranego zakładu optycznego przez „lekarza” moim zdaniem jest karygodne. Ponad to demonstrowany brak szacunku oraz uprzejmości wobec pacjenta przez panią Bilską podczas wizyty składnia mnie do wydania zdecydowanie negatywnej rekomendacji.

Przypadkowo trafiłem do Pani Doktor. Będąc na urlopie w Polsce, dostałem zapalenia spojówek, zwykła rzecz, znalazłem w google najbliższy prywatny gabinet i się zapisałem. Pani doktor przepisała antybiotyk w kroplach i po sprawie, ale co się nasłuchałem, to tylko ja wiem...strasznie niemiła kobieta, jakaś taka wyniosła i szorstka. Ale leczenie pomogło i to najważniejsze, choć podejście jak z PRLu.

Witam odwiedzających te strony, nie wiem czy po prostu ma pecha, ale w ciągu kilkunastu dni , odwiedzając dwóch rożnych specjalistów z tej dziedziny zostałam potraktowana , jak nieudolna matka Polka, tak też było podczas wizyty u Pani Bilskiej. Chce podkreślić, że nie opiniuje tutaj umiejętności i kompetencji lekarskiej ale czysto ludzką uprzejmość. Zwracając sie do lekarza zwracam sie po pomoc w danej jednostce chorobowej - z reguły ludzie chorują ,a tutaj już od progu usłyszałam "ochy" "achy" jak to nieodpowiednio postępuje wobec mojego dziecka toteż ono nadal ma daną dolegliwość - krytyka , krytyka i jeszcze raz krytyka! A ja zgłosiłam sie po pomoc, bo widzę brak efektów i chciałam zasięgnąć języka u fachowca bo widocznie jest coś nie tak - albo leki, albo ja wykonuje coś niepoprawnie , tak więc chciałam się dowiedzieć "co". Tak, otrzymałam wskazówki i myślę, że pomogą, ale obsługa ... mierna, niestety. Pozdrawiam

Te kilka poprzednich opinii, napisanych identycznie i w ten sam dzień to chyba pisała pani doktor pisała, albo ktoś wynajęty. Bo pani doktor jest bardzo nieuprzejma i niekompetentna, zbywa pacjenta na NFZ, nie tłumaczy choroby. Zaraz po wyjściu z gabinetu zarejestrowałam się do innego okulisty.

Byłam u P.Doktor na badaniu, byłam z mamą na doborze okularów a 2 razy w roku jestem z synem na wizycie gdyż nosi okulary.Z każdej wizyty u P.Doktor wychodzę zadowolona,poinformowana o dalszym działaniu,syn ma okulary dobrane idealnie,ma wyjaśnione jakie będą skutki gdy nie będzie ich nosił.Uważam że wybrałam dobrego i kompetentnego lekarza dla mojej rodziny,który podczas wizyty potrafi stworzyć miłą i przyjazną atmosferę.Z czystym sumieniem będę polecała P.Doktor znajomym.Pozdrawiam!

Super lekarz, super kobieta,sympatyczna ,dokładna w diagnostyce, wyrozumiała /dla mnie szczególnie/. Moje oczy nie są już "suche". Wspaniale dobrała mi okulary progresywne!Poleciła super optyka , który zrobił mi doskonale szkła.Polecam.

Bylam na nfz, ledwo uslyszalam co mi jest, pani Bilska nic nie mowi ??? Ma chyba duze problemy, skoro sie tak zachowuje. Nie polecam.