Joanna Bilska

Bylam na nfz, ledwo uslyszalam co mi jest, pani Bilska nic nie mowi ??? Ma chyba duze problemy, skoro sie tak zachowuje. Nie polecam.

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji Pani doktor, diagnoza była raczej trafna, zastosowane leczenie pomogło, wizyta była zgodna z czasem, jednak poziom komunikacji z pacjentem, ZERO UPRZEJMOŚCI...powiem krótko: kompletna pomyłka. Pani doktor jest tak antypatyczna i wyniosła, że strach się odezwać na wizycie, byłam u wielu lekarzy różnej specjalności, tych z małych miast i tych z większych i nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku i widoczną pogardą w stosunku do pacjenta, jakby to był worek organów, a nie człowiek. Cóż, Pani doktor powinna się nad sobą zastanowić, patrząc po opiniach...

Po przeczytaniu Państwa opinii na temat rzeczonego lekarza, mam wrażenie, że te pozytywne są od pacjentów z prywatnych wizyt, a te negatywne od tych, którzy byli z FOZ - niestety. Wygląda na to, że lekarz tak szereguje pacjentów, na lepszych i gorszych. Smutne.

Super lekarz, super kobieta,sympatyczna ,dokładna w diagnostyce, wyrozumiała /dla mnie szczególnie/. Moje oczy nie są już "suche". Wspaniale dobrała mi okulary progresywne!Poleciła super optyka , który zrobił mi doskonale szkła.Polecam.

nie oceniam kompetencji i wiedzy p. Bilskiej ale zachowanie wobec pacjenta jest momentami poniżej krytyki. Idąc na wizytę prywatną jest w miarę miła, natomiast jeśli się do niej trafi na NFZ, to potrafi bardzo niegrzecznie się zachować. Na początku swojej pracy zawodowej była całkiem przyzwoitym lekarzem. Jednak wizyty prywatne "rozpieszczają" lekarzy... Ale przecież ona nie jest jedyna:/

lekarka uprzejma kompetentna.poświęca dużo czasu pacjentowi.wzbudza zaufanie,konkretnie tłumaczy chorobę oraz metodę jej leczenia.polecam każdemu znajomemu Panią doktor.

Byłam u P.Doktor na badaniu, byłam z mamą na doborze okularów a 2 razy w roku jestem z synem na wizycie gdyż nosi okulary.Z każdej wizyty u P.Doktor wychodzę zadowolona,poinformowana o dalszym działaniu,syn ma okulary dobrane idealnie,ma wyjaśnione jakie będą skutki gdy nie będzie ich nosił.Uważam że wybrałam dobrego i kompetentnego lekarza dla mojej rodziny,który podczas wizyty potrafi stworzyć miłą i przyjazną atmosferę.Z czystym sumieniem będę polecała P.Doktor znajomym.Pozdrawiam!

Chodzę do pani dr. Bilskiej już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Polecam wszystkim.

Jestem raczej zadowolona, leczę się u tej pani już parę lat i na przestrzeni tych lat wiele się zmieniło na lepsze. Myślę,że każdy może mieć słabszy dzień.

Jesteśmy z mężem zadowoleni, miła kompetentna, zaleciła leki które złagodziły dolegliwości, okulary super wreszcie widzę, przyjdę z przyjemnością na kolejna wizytę. Zalecone badania zrobiłam i lekarka wiedziała co mi jest.POLECAM