Joanna Bilska

3,5
3,5
3,4
3,4

Po przeczytaniu Państwa opinii na temat rzeczonego lekarza, mam wrażenie, że te pozytywne są od pacjentów z prywatnych wizyt, a te negatywne od tych, którzy byli z FOZ - niestety. Wygląda na to, że lekarz tak szereguje pacjentów, na lepszych i gorszych. Smutne.

lekarka uprzejma kompetentna.poświęca dużo czasu pacjentowi.wzbudza zaufanie,konkretnie tłumaczy chorobę oraz metodę jej leczenia.polecam każdemu znajomemu Panią doktor.

Jesteśmy z mężem zadowoleni, miła kompetentna, zaleciła leki które złagodziły dolegliwości, okulary super wreszcie widzę, przyjdę z przyjemnością na kolejna wizytę. Zalecone badania zrobiłam i lekarka wiedziała co mi jest.POLECAM

Chodzę do pani dr. Bilskiej już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Polecam wszystkim.

Jestem raczej zadowolona, leczę się u tej pani już parę lat i na przestrzeni tych lat wiele się zmieniło na lepsze. Myślę,że każdy może mieć słabszy dzień.

Bardzo kompetentny lekarz. Nie potwierdzam opinii poprzedniej niezadowolonej pacjentki, ponieważ ja była już trzy razy u Pani Doktor i nigdy się nie zdarzyło, aby Pani doktor była nawet zdenerwowana, nie mówiąc już o tym, aby była nieuprzejma. Ja polecam.

Ja polecam.

nie oceniam kompetencji i wiedzy p. Bilskiej ale zachowanie wobec pacjenta jest momentami poniżej krytyki. Idąc na wizytę prywatną jest w miarę miła, natomiast jeśli się do niej trafi na NFZ, to potrafi bardzo niegrzecznie się zachować. Na początku swojej pracy zawodowej była całkiem przyzwoitym lekarzem. Jednak wizyty prywatne "rozpieszczają" lekarzy... Ale przecież ona nie jest jedyna:/

jestem zadowolona, pomogła mi już kilka lat leczę się ja i cała moja rodzina

jestem zadowolona, pomogła mi już kilka lat leczę się ja i cała moja rodzina

Na wstępie zostałam skrytykowana za "złe okulary". Pani dr. zaleciła mi nowe ze szkłami cylindrycznymi (stwierdziła, że mam astygmatyzm). Okazały się fatalne - bóle głowy,ciągle zmęczone oczy itd. Poszłam do innego i okazało się, że jednak astygmatyzmu nie mam a szkła są do wymiany.

Bardzo fachowy lekarz, niezwykle kompetentnie podchodzi do pacjenta, a przy tym bardzo miła osoba,która wie o czym mówi.