Joanna Bilska

Witam odwiedzających te strony, nie wiem czy po prostu ma pecha, ale w ciągu kilkunastu dni , odwiedzając dwóch rożnych specjalistów z tej dziedziny zostałam potraktowana , jak nieudolna matka Polka, tak też było podczas wizyty u Pani Bilskiej. Chce podkreślić, że nie opiniuje tutaj umiejętności i kompetencji lekarskiej ale czysto ludzką uprzejmość. Zwracając sie do lekarza zwracam sie po pomoc w danej jednostce chorobowej - z reguły ludzie chorują ,a tutaj już od progu usłyszałam "ochy" "achy" jak to nieodpowiednio postępuje wobec mojego dziecka toteż ono nadal ma daną dolegliwość - krytyka , krytyka i jeszcze raz krytyka! A ja zgłosiłam sie po pomoc, bo widzę brak efektów i chciałam zasięgnąć języka u fachowca bo widocznie jest coś nie tak - albo leki, albo ja wykonuje coś niepoprawnie , tak więc chciałam się dowiedzieć "co". Tak, otrzymałam wskazówki i myślę, że pomogą, ale obsługa ... mierna, niestety. Pozdrawiam

Na wstępie zostałam skrytykowana za "złe okulary". Pani dr. zaleciła mi nowe ze szkłami cylindrycznymi (stwierdziła, że mam astygmatyzm). Okazały się fatalne - bóle głowy,ciągle zmęczone oczy itd. Poszłam do innego i okazało się, że jednak astygmatyzmu nie mam a szkła są do wymiany.

jestem zadowolona, pomogła mi już kilka lat leczę się ja i cała moja rodzina

jestem zadowolona, pomogła mi już kilka lat leczę się ja i cała moja rodzina

Bardzo kompetentny lekarz. Nie potwierdzam opinii poprzedniej niezadowolonej pacjentki, ponieważ ja była już trzy razy u Pani Doktor i nigdy się nie zdarzyło, aby Pani doktor była nawet zdenerwowana, nie mówiąc już o tym, aby była nieuprzejma. Ja polecam.

Ja polecam.

Podczas wizyty mojego 16 letniego syna u pani Bilskiej oceniła wadę wzroku i wydała receptę bez dłuższego czasu poświęconego na diagnozę, nie używając atropiny podczas badania oraz jak się później okazało nie dokonała pomiaru rozstawu źrenic. Udałam się do zakładu optycznego w celu realizacji zlecenia, gdy optyk zwrócił uwagę, iż lekarka nie oznaczyła rozstawu źrenic, zalecił ponowną wizytę u okulisty. Udałam się powtórnie z synem do gabinetu NZOZ nr 6 w Tarnowie, gdzie spotkałam się z oburzeniem pani Bilskiej i zaskakująco agresywną reakcją spowodowaną tym, iż nie udałam się do ...

Udałam się powtórnie z synem do gabinetu NZOZ nr 6 w Tarnowie, gdzie spotkałam się z oburzeniem pani Bilskiej i zaskakująco agresywną reakcją spowodowaną tym, iż nie udałam się do tego zakładu optycznego, który zalecała synowi do realizacji recepty. Zaznaczając klarownie, że polecanym zakładem był salon optyczny przy placu Sobieskiego 2. Nadmieniła, że rekomendowany przez nią zakład jest w pełni profesjonalny i to pracownicy tego zakładu powinni zmierzyć synowi rozstaw źrenic, a za wykonanie szkieł w każdym innym zakładzie nie bierze odpowiedzialności. Takie powierzchowne podejście do badania wzroku bez ustalenia wszystkich parametrów koniecznym do wykonania szkieł jest skandaliczne. Przedstawione zachowanie oraz promowanie jedynie wybranego zakładu optycznego przez „lekarza” moim zdaniem jest karygodne. Ponad to demonstrowany brak szacunku oraz uprzejmości wobec pacjenta przez panią Bilską podczas wizyty składnia mnie do wydania zdecydowanie negatywnej rekomendacji.

Nie zgadzam sie z poprzedniczką. Wizyta super a okulary rewelacja

Nie zgadzam sie z poprzedniczką. Wizyta super a okulary rewelacja

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, jest bardzo niekompetentny. Myli daty, nie zna się na chorobach oczu.

Bardzo fachowy lekarz, niezwykle kompetentnie podchodzi do pacjenta, a przy tym bardzo miła osoba,która wie o czym mówi.

polecam tego SPECJALISTĘ,każdej osobie ,która ma problemy z oczami.Już nie spotyka się takich lekarzy-tak bardzo oddanych pacjentowi.

bardzo fachowa kompetentna a przy tym wspaniałe podejscie do dzieci-moje Ją uwielbiają