Joanna Bochenek

Pani doktor wykonała kompleksową usługę leczenia kanałowego jedynek (re-endo) oraz założenie dwóch koron porcelanowych. Całość usługi godna naśladowania i polecenia. Pełna fachowość i profesjonalizm. Dbałość o najmniejszy szczegół. Poświęcenie czasu na danej wizycie na maximum. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia. Dziękuje i pozdrawiam.

Przecudowna Pani doktor! Pierwszy raz od paru lat postanowiłam pójść do dentysty i wybrałam dr Bochenek, czego nie żałuję! dwa zęby na raz - bezboleśnie( BYŁAM W SZOKU ) profesjonalnie, plomby są tak śliczne, wyglądają jak zdrowy ząb. Pani doktor przemiła CUDOWNA! najlepsza dentystka !!! :) Polecam wszystkim.

ocenę wystawiam na dostawie kilkuletniej wspólpracy. Dr Alicja jest profesjonalnym dentystą. Też jestem lekarzem tylko innej specjalności. Cudowna pani Alicja, a ja nic nie potrafię, też bym tak chciał. Łukasz też by tak chciał i Kamil tez by tak chciał. Niestety, nie wyszło. I nie wyjdzie. Z zazdrości nam się ręce trzęsą. Cudownie. Rewelacyjnie.

Pani doktor uratowała mi dolną szóstkę,leczoną niby kanałowo u innego lekarza, zrobiła to profesjonalnie i biorąc pod uwagę stan wyjściowy zęba gdzie przy korzeniach owego zęba nastąpił zanik okostnej...po kanałowym leczeniu i pół rocznej obserwcji zmiany cofneły się i ząb pozostał :) teraz jestem w trakcie leczenia i z ręką na sercu polecam Panią Joasię...ufam jej i wiem że zrobi wszystko dla pacjenta!

Anioł a nie człowiek! Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do pacjenta i przemiła atmosfera. Przy całym moim strachu do wizyt u stomatologów, pani doktor doskonale poradziła sobie i z problemami z zębami, i z fobią. Polecam każdemu znajomemu i rodzinie!

Wspaniała Pani Stomatolog.Jeśli ktoś z was boi sie wizyt w gabinetach stomatologicznych,to nie pozostaje nic innego,jak udac się wlaśnie do Pani Doktor Joanny Bochenek. Polecam z całego serca:)))

Polecam z całego serca:)))

Bardzo polecam !!!! Byłam mile zaskoczona, duży profesjonalizm, dużo poświęconego czasu, wizyta bez stresu i bezbolesna.

Bardzo polecam !!!!

Pani Doktor jest kompetentnym młodym lekarzem. Poświęciła mi wiele czasu w wyleczenie mojego zniszczonego uzębienia. Dokonała tego, czego nie podjęli sie inni lekarze, abym dziś mógł się cieszyć się zdrowym usmiechem. Polecam tę lekarkę, każdemu znajomemu.

FACHOWIEC , do tego miła i sympatyczna .Polecam wizyty u Pani Doktor. Mnie bardzo pomogła, poświęciła mi mnóstwo czasu .Ząbki nie do poznania. I prawie bez bólu !!!!!!!!

Wymarzony dentysta dla dzieci. Dla doroslych takze.

Wymarzony dentysta dla dzieci. Dla doroslych takze.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski

Jaworowa 7
75-681 Koszalin

ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin
Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin