Joanna Bochenek

Dla mnie najlepsza.W Koszalinie w kilku miejscach byliśmy i uważam że może nie mieć sobie równych. Pod każdym względem pełen profesjonalizm ze spokojem i harmonią Dzieci mimo iż zawsze się boją przed taka wizytą idąc do Pani Joasi od razu są spokojne ,wystarczy spojrzeć na nią i usłyszeć jej głos. Plomby wykonane jak prawdziwy ząb, żadnego bólu Super,super i jeszcze raz super. Przyjazny gabinet, miła pani Ola (pomoc) Polecam wszystkim ,każdemu, po co podwójnie naprawiać wiecznie zęby, idziesz raz i od początku do końca jest prowadzone wszystko z doskonałością ,starannością-mega

Pod każdym względem pełen profesjonalizm ze spokojem i harmonią
Plomby wykonane jak prawdziwy ząb, żadnego bólu
Super,super i jeszcze raz super.
Przyjazny gabinet, miła pani Ola (pomoc)

Jednym słowem FACHOWIEC jakich mało w Koszalinie. Tutaj brakuje skali na 6 gwiazdek i to bez żartów ;) Polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm i jakość wykonanej pracy. Do tego można płacić kartą i zawsze jest rachunek. Pani doktor posiada też własny rentgen.

Jednym słowem FACHOWIEC jakich mało w Koszalinie.
Tutaj brakuje skali na 6 gwiazdek i to bez żartów ;)
Polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalizm i jakość wykonanej pracy.
Do tego można płacić kartą i zawsze jest rachunek.
Pani doktor posiada też własny rentgen.

Pani doktor wykonała kompleksową usługę leczenia kanałowego jedynek (re-endo) oraz założenie dwóch koron porcelanowych. Całość usługi godna naśladowania i polecenia. Pełna fachowość i profesjonalizm. Dbałość o najmniejszy szczegół. Poświęcenie czasu na danej wizycie na maximum. Jestem bardzo zadowolona. Lekarz godny polecenia. Dziękuje i pozdrawiam.

ocenę wystawiam na dostawie kilkuletniej wspólpracy. Dr Alicja jest profesjonalnym dentystą. Też jestem lekarzem tylko innej specjalności. Cudowna pani Alicja, a ja nic nie potrafię, też bym tak chciał. Łukasz też by tak chciał i Kamil tez by tak chciał. Niestety, nie wyszło. I nie wyjdzie. Z zazdrości nam się ręce trzęsą. Cudownie. Rewelacyjnie.

Przecudowna Pani doktor! Pierwszy raz od paru lat postanowiłam pójść do dentysty i wybrałam dr Bochenek, czego nie żałuję! dwa zęby na raz - bezboleśnie( BYŁAM W SZOKU ) profesjonalnie, plomby są tak śliczne, wyglądają jak zdrowy ząb. Pani doktor przemiła CUDOWNA! najlepsza dentystka !!! :) Polecam wszystkim.

Wspaniała Pani Stomatolog.Jeśli ktoś z was boi sie wizyt w gabinetach stomatologicznych,to nie pozostaje nic innego,jak udac się wlaśnie do Pani Doktor Joanny Bochenek. Polecam z całego serca:)))

Polecam z całego serca:)))

Wymarzony dentysta dla dzieci. Dla doroslych takze.

Wymarzony dentysta dla dzieci. Dla doroslych takze.

Anioł a nie człowiek! Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do pacjenta i przemiła atmosfera. Przy całym moim strachu do wizyt u stomatologów, pani doktor doskonale poradziła sobie i z problemami z zębami, i z fobią. Polecam każdemu znajomemu i rodzinie!

Pani doktor uratowała mi dolną szóstkę,leczoną niby kanałowo u innego lekarza, zrobiła to profesjonalnie i biorąc pod uwagę stan wyjściowy zęba gdzie przy korzeniach owego zęba nastąpił zanik okostnej...po kanałowym leczeniu i pół rocznej obserwcji zmiany cofneły się i ząb pozostał :) teraz jestem w trakcie leczenia i z ręką na sercu polecam Panią Joasię...ufam jej i wiem że zrobi wszystko dla pacjenta!

Bardzo polecam !!!! Byłam mile zaskoczona, duży profesjonalizm, dużo poświęconego czasu, wizyta bez stresu i bezbolesna.

Bardzo polecam !!!!