lek. dent. Joanna Bochniak

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam

Szczerze polecam Panią Joannę, najlepsza dentystka do jakiej chodzilam! Chodzi do niej cała moja rodzina oraz znajomi. Cierpliwa, wyrozumiała, a najwazniejsze świetnie wykonuję swoją pracę. Wszystkim ją polecam.

Bardzo dobry stomatolog chodze tylko do niej .Geniusz w swoim fachu. Jest jednym z niewielu lekarzy do których przychodzi się z przyjemnością i wychodzi z uśmiechem na ustach :) polecam.Uciekła mi z Polic ,ale udało mi się ją odnalezć ;)

Jestem zadowolona. Zawsze bałam się dentystów więc jako osoba dorosła wstydziłam się chodzić do lekarza, jednak cierpliwość Pani Joanny i fachowe podejście do pacjenta są na wagę złota. Przed zabiegiem wytłumaczyła dokładnie co i jak i wytrzymała moje ataki paniki. Jak leczyć zęby to tylko u Pani

przyłączam się do pozytywnych opinii, w pełni zasłużonych, dla znakomitego lekarza w osobie Pani Joanny , która to jest świetnym wzorcem do naśladowania zarówno przez młodych adeptów stomatologicznego rzemiosła jak i starszych stażem i wiekiem dentystów. To jeden z tych lekarzy z poczuciem misji i ogromnej satysfakcji z wykonanego zawodu. Prawdziwa Profesjonalistka. Dziękuję

Rzadko można spotkać tak miłą i sympatyczną Panią stomatolog, a do tego nieziemsko cierpliwą i wyrozumiałą dla dość trudnego pacjenta jakim jestem. Od lat leczy naszą rodzinę , szczerze polecam.

Ja również polecam tą lekarz chodzimy do niej całą rodziną od jakiś dwóch lat od niedawna zaczeła moja córka która ma siedem lat. Zawsze jeżdziłam do stomatologa dziecięcego do szczecina ale spróbowaliśmy u dr.Bochniak,przede wszystkim nie ściemnia wzbudza zaufanie dzieci jeżeli ma boleć to mówi, jeżeli zaboli to przestaje. nie robi nic na siłe!!!bardzo sobie ją cenię za to!!!!

Rewelacyjny stomatolog, gorąco polecam. Od kilku lat jestem jej pacjentką, pełen profesjonalizm.

To bardzo delikatny ,sympatyczny i miły lekarz,bardzo mi pomogła kiedyś...WŁAŚNIE wybieram się do niej na bezstresową wizytę:)

I ja również mogę polecić tą Panią :) Chodzi się do Niej z przyjemnością, jest zawsze miła, uśmiechnięta, kompetentna, a co najważniejsze dla mnie - bardzo delikatna. Wystarczy lekki grymas bólu, a Ona przerywa i daje chwilę "odpocząć". Nie jest typem sadystki. Poleciła mi Ją siostra i ja również mogę Ją polecić innym :)