lek. dent. Joanna Borkowska

2,2

Bardzo niemiła osoba. Zero podejścia do pacjenta (dziecka). Zniszczyła synowi zęba. Stwierdziła że dziecko za bardzo się wiercì i nie bedzie leczyć zęba, po czym zostawila w zębie lekarstwo na 3 mce. Po tym czasie na kolejnej wizycie oznajmila, że ząb sie rozpadł i nalezy go usanać. Napewno tej sprawy tak nie zostawimy. Nie polecam!!

Nie polecam!!

Nie polecam pani Stomatolog jest opryskliwa bardzo nie miła i doświadczenie zerowe.odradzam tą stomatolog

Według tej Pani połowa moich zębów nadawała się do usunięcia. Poszedłem do innego specjalisty gdzie bez problemu odbudował zęby i nie było problemów. Gdzie te same zęby ta pani chciała usunąć bo nie było innej możliwości według niej. Według pani Borkowskiej lepiej chyba usunąć zęba niż w ogóle starać się chociaż go uratować. Nie polecam.

Bardzo niekompetentna i niemiła osoba. Uważam że właściciel przychodni powinien zweryfikować jej umiejetnosci i podejscie do klienta pacjenta. Rozumiem ze jest niedobor lekarzy natomiast zostaweienie pacjenta z otwarta rana, z otwartymi drogami po usunięciu zeba to jest skandal i prosta droga do prokuratury. Prosze uwazac na ta osobe!! Osobiscie lepiej doplacic za profesjonalna robote niz za niekompetencje polaczona z arogancja i ignorancja. Normalny pacjent.

Prosze uwazac na ta osobe!!

Normalny pacjent.

Pani Joanna jest wspaniałym fachowcem. Podchodzi do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Mimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę. Ale co najważniejsze, wspaniale zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo miłym, życzliwym pełnym poczucia humoru człowiekiem. Pani Joanno, bardzo dziękuję!:) Wdzięczny pacjent:)

Pani Joanno, bardzo dziękuję!:) Wdzięczny pacjent:)