dr n. med. Joanna Boryczko

USG

3,4

Byłam dziś pierwszy raz. Doktor sprawia wrażenie bardzo kompetentnej. Poza tym jest mega miła i cały czas opisuje badanie. Wyszłam z gabinetu spokojna, że jestem w dobrych rękach. Polecam w 100%.

Jestem nieco zdziwiona poniższym komentarzem, gdyż moja opinia o pani doktor jest diametralnie odmienna. Z własnego doświadczenia mogę jedynie napisać, ze gdyby nie dr Boryczko to już pewnie dawno by mnie tu nie było…Abstrahując od faktu, ze jest to bardzo sympatyczna osoba, moim skromnym zdaniem jest ona również bardzo kompetentnym lekarzem. Jakiś czas temu w klinice na Waryńskiego wykryto u mnie ‘łagodny guzek’ na tarczycy, który polecono mi powtórnie zbadać za kilka miesięcy. Przez przypadek trafiłam następnie do dr Boryczko, która po szczegółowym badaniu prawidłowo zdiagnozowała owy ‘łagodny guzek’ i dzięki temu szybko przeprowadzono zabieg operacyjny, który uratował mi życie.
Zdecydowałam się zabrać glos na tym forum, gdyż po przeczytaniu samych pozytywnych komentarzy o innym lekarzu, którego niestety nikomu bym nie poleciła, zaczęłam poważnie wątpić w wiarygodność tego portalu. Bardzo łatwo jest pod płaszczykiem anonimowości wystawiać (sobie samemu?)pozytywne opinie, łatwo jest też (zazdrosna konkurencja?)popsuć opinie dobremu lekarzowi, który ma wielu zadowolonych pacjentów.
Jeśli chodzi o dr Boryczko to wszystkich zainteresowanych mogę z czystym sumieniem odesłać do tego lekarza, aby sami mogli się przekonać jak jest naprawdę…

Byłam z mamą u tej pani. Jestem strasznie rozczarowana. Lekarz niemowa. Najpierw zapytała o poprzednie badanie usg. Potem robiła usg, nic nie mówiąc. Pierwszy raz się z tym spotkałam. Następnie wyprosiła mamę z gabinetu i za 5 min. wręczyła opis. Zapytałam jak wyniki. Mimo że pani znalazła wcześniejszy wynik usg w komputerze nie odniosła się do zmian. Wizyta kosztowała 135 zł, więc oczekiwałyśmy wyjaśnień, nie jesteśmy osobami z podstawowym wykształceniem lecz wyższym:) Nie polecam tej pani!!! Moim zdaniem brak kompetencji.

Trafiłam do pani doktor na usg piersi. Odniosłam wrażenie , że jest to bardzo kompetentna pani doktor. Oprócz samego badania, dostałam wiele wskazówek medycznych odnośnie mojego schorzenia. Jednym słowem pełen profesjonalizm i pełna serdeczności kobieta. POLECAM!

Jednym słowem pełen profesjonalizm i pełna serdeczności kobieta.
POLECAM!

Odradzam badania USG u tej pani, zaczynając od niemiłej atmosfery i nieprzyjemnych zwrotów ... po wynik badania. Poinformowała mnie, ze mam kamienie w pęcherzu moczowym, o innych organach nie mówiła wcale, zrobiła bez słowa opis. Z opisem badania udałam się do urologa, który poinformował mnie, że z tego opisu nic nie wynika i to, że poinformowała mnie o obecności kamieni ustnie, to o niczym nie świadczy i badanie trzeba powtórzyć. Kolejne badanie to 90 zł i kolejna wizyta z nowym badaniem u urologa 120 zł. NIE POLECAM !