1,7
1,3
1,5
1,8
1,3

Zgadzam się z poniższymi negatywnymi komentarzami. U mnie było tak: przyszedłem z grypą i z gorączką. Z badań: tylko spojrzenie na gardło, po czym jednorazową szpatułkę włożyła z powrotem do czystych!!!!!! Z zalecanych leków: Modafen, który i tak można kupić bez recepty. Zwolnienie - 2 dni. Jakiś czas temu była u niej znajoma z chorymi zatokami z ropa. Pani doktor objawy zbagatelizowała, poleciła tylko jakieś środki przeciwbólowe. Gdyby nie inny, KOMPETENTNY lekarz, ta znajoma ducha wyzionęłaby :) Mimo wszytko, wywołuje poczucie nie złości, a litości. Widać, że nie lubi swojej ...

Mimo wszytko, wywołuje poczucie nie złości, a litości. Widać, że nie lubi swojej pracy, brzydzi się. Najwyraźniej wybór zawodu był dla niej porażką całego życia.

He, he, he, poniższe negatywne opinie wpisywała chyba inna lekarka z glogowa, taka zazdrosna o Brade, pani doktorka az taka zła nie jest

Niekompetentna, brak komplementarnej wiedzy o wykonywanym zawodzie

Niekompetentna, brak komplementarnej wiedzy o wykonywanym zawodzie

Nie polecam tej lekarki, wypisuje bardzo krutkie zwólnienia lekarskie, w tym czasie malo kto jest w stanie wyzdrowiec.

NAJGORSZA lekarka z jakimi miałem kontakt. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ! przepisuje nie skuteczne leki, a poproszona o jakieś tańsze wypiała jedne z najdroższych. Bardzo niesympatyczna i stwarza wrażenie że ta praca jest dla niej karą.

Koszt wizyty 0 zł i taka też jej wartość :/ Pani doktor lepsza od telewizyjnego House'a - rzut oka na gardło pacjenta wystarczył do postawienia diagnozy... Żadnego badania, osłuchiwania czy innych tym podobnych pierdół - wystarczyło obejrzeć gardło, żeby zalecić aspirynę 3 razy dziennie i zakaz wychodzenia z domu... Pacjent dłużej mył zęby przed wizytą u pani doktor niż ona sam trwała. Zdecydowanie nie polecam :/

Koszt wizyty 0 zł i taka też jej wartość :/
Pacjent dłużej mył zęby przed wizytą u pani doktor niż ona sam trwała.
Zdecydowanie nie polecam :/