lek. dent. Joanna Bzdęga

Nie polecam. Miałem u niej robione kilka zębów. Każdy wyglądał kiepsko po wyleczeniu (tak jakby był zrobiony w pośpiechu bez dokładności i większego starania). Zignorowała również stan zapalny dziąseł przez który sygnalizował problemy z zębami. Gdy dowiedziałem się, że z leczeniem mam już spokój, dwaj inni dentyści stwierdzili jeszcze z 8 ubytków. Plusem jest to, że cena za wyleczenie nie jest wygórowana.

Leczę zęby u Pani doktor od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i metody leczenie, z podejścia do pacjenta. Polecam zainteresowanym Panią doktor i jej "ludzkie" podejście do pacjenta.

pierwszy raz w życiu leczyłam zęba u tej właśnie p doktor bez znieczulenia. po roku poszłam ponownie w to samo miejsce i ponowni bez znieczulenia :) to chyba o czyms świdczy :) Polecam :)

od teraz wiem,że dentysta też człowiek :) zęby zdrowe i po wizycie sama buzia się uśmiecha :D

ani dobrze, ani źle, nijako. Cała wizyta polegała na jak najszybszym pozbyciu się mnie, a oczekiwałam troskliwego podejścia do mojego problemu bolących zębów w których nie ma wyraźnych ubytków.

dzięki pani doktor przestałam się bać dentysty.

dzięki pani doktor przestałam się bać dentysty.