W życiu nie spotkałem bardziej kompetentnej, profesjonalnej, rzeczowej i uczciwej osoby od Pani Doktor. Zaniedbałem swoje zęby trochę z braku czasu, trochę z lenistwa a trochę przez tzw. "Pietra" przed wizytą u stomatologa. Po wizytach u Pani Joasi wszystko się zmieniło. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Dlaczego? Ponieważ po powrocie do domu i obejrzeniu na spokojnie efektów pracy Pani Doktor nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem! Dobra Robota! Plan leczenia realizowany w 110%. Polecam to stanowczo za mało!

Miałam bardzo duży problem z zębem, była duża szansa,że trzeba go będzie wyrwać z powodu starego i złego leczenia kanałowego.Znajoma poleciła mi Panią doktor Choodorowską,która uratowła mi mój ząb. Była bardzo delikatna i cierpliwa. Mimo, że leczenie nie było bardzo tanie,jest warte swojej ceny . Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza