lekarz Joanna Chrostowska

brak mi słów co do tej pani....tragedia ...przez tą panią i jej nieodpowiedzialną decyzję moja córeczka będzie kaleką do końca życia. odradzam każdej kobiecie kontakt w puckim szpitala w czasie porodu z ta panią...może sie to poprzez jej nieodpowiedzialne decyzje skończyć tragicznie...jak to miało już miejsce nie tylko w moim przypadku. przypominam że ta Pani już miała kilka spraw na koncie o błędy w sztuce lekarskiej...NIE POLECAM!!

do doktor chodzę już od 25 lat i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim mam zaufanie. życzę dalszych sukcesów w pracy. ELA

Polecam, polecam,polecam,cierpliwa, bardzo kompetentna, zawsze pomocna nie tylko na wizycie, dzwoniłam nieraz nawet późnym wieczorem otrzymałam zawsze pomoc.

Doktor Chrostowska jak najbardziej OK jednak pielęgniarka faktycznie powinna się zmienić.Jeszcze nie spotkalam w swoim życiu tak nie miłej osoby.Rejestruje pacjentki z taaaaaką łaską pytając przy okazji o problem z jakim sie przychodzi...nie odpowiednia osoba na to stanowisko Myslę,że jeszcze nie trafila jej się wredna tak jak ona pacjetka,która powiedziala by jej pare słów hmmmmm kto wie może ja będe pierwszą ile mozna dac sie tak ponizac...KOBIETKI nie dajmy się tej cheksy!!!!

Bardzo fajna Pani doktor,następna ciążę też będę zdecydowanie u niej prowadzić:)

brak kompetencji ukrywa pod maską komplementów przy ciąży bezproblemowej może i jest ok ale jak tylko coś zaczyna nie grać umywa ręce, olewa pacjętkę wręcz wystawia do wiatru! na siłe nastawiona na sn coo bywa zgubne, ma parcie na naturalne porody mimo wskazań do cc.... Drogie Panie, to ze Pani doktor jest miła i wzbudza zaufanie to nie wszystko...ja osobiście NIE POLECAM!

to wspaniała bardzo miła oraz cierpliwa doktorka.jestem panikarą i moją 1 ciąże prowadziła świetnie podziwiam jej cierpliwość do mnie a teraz mieszkam prawie700km dalej i nadal mogę na tę kobietę liczyć dalej panikuję a ona słucha mnie telefonicznie jest wspaniała i bardzo dziękuję tej kobiecie za cierpliwość

Dobrze że choć ktoś miał szczeście ja tej doktor nikomu nie polece bo popełniła karygodny błąd w wydawałoby się najzwyklejszej sprawie.

Najlepsza lekarka pod słońcem. Uratowała życie mojej córce. Cały czas wykluczała jedną przyczynę, po drugiej. Dla mnie jest najukochańszym lekarzem, kompetentnym i całą siebie poświęca pacjentowi. Mnie osobiście też pomogła.Złotówki nie wzięła

Dr Chrostowska jest jaka jest - zawsze zrelaksowana (przynajmniej robiąca takie wrażenie), sympatyczna, no i raczej dobry lekarz. Stara się utrzymywac dobry kontakt z pacjentką, pyta o życie prywatne, starajac się czasem podtrzymac na duchu - ma to swój urok, czy jest potrzebne, to każdy sam może ocenic. Natomiast niewątpliwym problemem w gabinecie dr Chrostowskiej w PUCKU jest pielęgniarka Bożenka, która "wpuszcza pacjenki" do doktor , i to nie jest tylko moje zdanie - potwornie ograniczona kobieta, która zapomniała od czego ona jest w gabinecie doktor Chrostowskiej. Ta pielęgniareczka narusza ...

Natomiast niewątpliwym problemem w gabinecie dr Chrostowskiej w PUCKU jest pielęgniarka Bożenka, która "wpuszcza pacjenki" do doktor , i to nie jest tylko moje zdanie - potwornie ograniczona kobieta, która zapomniała od czego ona jest w gabinecie doktor Chrostowskiej. Ta pielęgniareczka narusza intymnośc pacjentek. Wydaje jej się, że jej wszystko wolno.Wchodzi podczas badania do gabinetu!!! I to nie w ważnej sprawie, tylko, żeby np. zrobic doktor kawę.Można sobie wyobrazic, jak ja się czułam, gdy ona weszła podczas badania. Tymbardziej, że jest to gabinet prywatny, i pacjentka, płacąc, ma prawo wymagac, żeby się czuc komfortowo i bezpiecznie! Gdy pacjentka chce się zapisac do doktor - często pyta się "A co się dzieje?" , próbując pokazac,to od niej zależy czy dojdzie do wizyty czy nie (no , bo jak nie powiesz jej, co Ci dolega, to Cię nie wpuści, bo to ona przecież jest na tyle kompetentna, żeby ocenic,czy wymaga to konsultacji lekarskiej czy nie - załośc). Przez Panią Bożenę (i tylko przez nią - bo doktor jest raczej w porządku), niestety w tym gabinecie rzadko która kobieta czuje się komfortowo i zmienia zwyczajnie lekarza (wiem, bo już mi któraś osoba z rzędu mi o tym mówi,że "przeniosła" się do kogoś innego ze względu na tą pielęgniarkę).Tej kobiecie chyba się coś pomyliło, zapomniała od czego ona jest w tym gabinecie, bo już jej się chyba wydaje, że jest jak pani doktor.Doktor Chrostowska już dawno powinna zrobic z tą śmieszną kobietą porządek, przypomniec, gdzie jej miejsce i zabronic wchodzic do gabinetu podczas badania!!! Najlepiej zmienic pielęgniarkę. To jakiś absurd, żeby trzeba było prosic o uszanowanie intymności w prywatnym gabinecie. Żenada.