lekarz Joanna Chrostowska

jak na razie na plus, mysle ze bedzie tak dalej - to moja pierwsza ciaza i dlatego tego oczekuje kompetencji.

Kobiety jeśli macie na uwadze dobro swoje i swoich nienarodzonych dzieci zastanówcie się nad wyborem tej pani doktor. Może i jest miła, ale niestety uprzejmość nie zastąpi wiedzy i praktyki medycznej, a pani doktor niestety od jakiegoś czasu popadła w rutynę, o czym na moje i dziecka wielkie nieszczęście się przekonałam.

Bardzo miła P.Dr.. odpowiada na kazde zadane pytanie,prowadziła mi cała ciaże-polecam... Bezstresowe wizyty.. :)

dzieki tej pani doktor mam dojke wspanilych chlopcow 4letniego Franka i 2letnigo Julka ja jej nie lubie ja ja uwielbiam jako lekarza czlowieka kobiete.

przemiła Pani doktor, polecam wszystkim w szczególności młodym dziewczynom, które tak jak ja miały obawy przed pierwszą wizytą u ginekologa ;)

Bardzo miła pani doktór, chodziłam do niej cała ciąże,jest godna polecenia

Bardzo miła pani doktór, chodziłam do niej cała ciąże,jest godna polecenia