lekarz Joanna Chwieduk

2,9

Wizyta w miłej atmosferze, Pani doktor bardzo dokładna, wszystko sprawdza po kolei, trafna diagnoza. Polecam lekarza

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z Panią Dorktor. Trafiłam do Pani Doktor Chwieduk po tym, lekarze załamywali ręce mówiąc, że że nic się nie da zrobić z moim wzrokiem i muszę nauczyć się żyć z tym. Nie mogłam się z tym pogodzić. Szukałam pomocy. Pani Doktor Chwieduk bardzo wnikliwie mnie zbadała, nigdy nikt nie wykonał mi tyłu badań, wiązało się to, aż z czterema wizytami w przychodni. Zostało mi wdrożone leczenie, efektem którego była operacja oczu. Wykonana z powiedzeniem. Nie da się wyrazić mojej wdzięczności dla Pani Doktor. Za tak ...

Nie da się wyrazić mojej wdzięczności dla Pani Doktor. Za tak wnikliwą diagnozę, za szukanie możliwości, za wielką wiedzę, za pomoc.
Wdzięczny pacjent -

Z wyrazami szacunku
Zofia S. Trójmiasto

Pani Chwieduk jest lekarzem absolutnie bez nawet kawałeczka empatii. Wydaje się to być szokujące w obecnych czasach. Pani Joanna jest młodą osobą, ale wydaje się ze nie zna cech demencji i jest zła, ze senior z demencją nie zawsze odpowiada zupełnie logicznie. Podnosi głos, szybko się irytuje, wykazuje się bardzo wysokim stopniem arogancji. Lekarka była obrażona i nie omieszkała tego wyraźnie pokazywać, ze pacjent jest osobą starszą i nie widzi wyświetlanych na ekranie liter. Pani Chwieduk nie wykazuje absolutnie żadnego zrozumienia dla pacjenta, jego dysfunkcji. Zachowuje się w sposób niewyobrażalnie niekulturalny. Ja również reprezentuję zawód medyczny i jest to dla mnie tym bardziej niezrozumiałe zachowanie i wstyd mi ze jeszcze takie osoby wykonują zawód, gdzie szczególnie empatia powinna być rozwinięta. Okulista żeby był zły na pacjenta ze ma problemy okulistyczne? Absolutnie nie polecam. Wizyta prywatna to była nie tylko strata pieniędzy, ale również czasu i wielu nerwow. Nie polecam nawet w najmniejszym stopniu.

Dopiero Pani Doktor zauważyła odklejającą się siatkówkę w oku ( pomimo wizyt u innych okulistów). Skierowała do kliniki, pomogła w załatwieniu miejsca i dzięki niej wzrok został uratowany. Dziękuję i polecam.

W moim przypadku wszystko przebiegło bez problemu! Pani Doktor była miła i rzetelna. Samo badanie okulistyczne szybko i sprawnie. Polecam!

Samo badanie okulistyczne szybko i sprawnie. Polecam!

miałam nie szczęscie trafić na wizytę.....nawet jedna gwiazdka to za dużo. Wyjatkowo beznadziejny stosunek do pacjenta...ignorancja w całości....diagnozy brak...tylko skierowanie na dodatkowe oczywiście płatne badania....Beznadzieja.

Za uprzejmość powinny być punkty ujemne. Młoda pani doktor, a mentalność rodem z PRL. Obcesowo traktuje pacjenta, zdawkowo odpowiada na pytania, kieruje na dodatkowe badania, które ona sama dokładnie w tym samym gabinecie będzie wykonywać - tyle że akurat teraz nie ma czasu! Jeszcze do tego mimiki pohamować nie potrafi i poza bezczelnym zachowaniem stroi do tego odpowiednie miny. Dla tego okulisty nawet dobór okularów to wyzwanie, więc nie warto tracić czasu na wizytę.

Nie polecam nikomu! Pani bardzo niemiła, badanie przeprowadzone byle jak, pacjent popędzany, ponieważ Pani już się spieszyła do domu, cytuję: "Ja już muszę stąd wyjść!!!". Zakrapianie atropiną przy zgaszonym świetle! Bez kontroli, do każdego oka po kilkanaście kropel! Brak pytania o stosowane lekarstwa i rodzaj schorzeń przed podaniem kropel! Bardzo, bardzo słaby lekarz. Brak kompetencji. Brak wytłumaczenia jak będzie przebiegać badanie, na czym polega, pretensje do pacjenta o brak współpracy. Nigdy więcej!!! Uwaga! Naprawdę nie polecam!!!