dr n. med. Joanna Cichoń

2,7
2,7
2,9
2,6

Pani Doktor, jest bardzo rzeczowa. Faktycznie wizyta nie trwała długo, ale była bardzo konkretna bez owijania w bawełnę i rozwijania czerwonego dywanu przed pacjentem. Sam cenię swój czas i rozumiem takie podejście. Diagnoza bardzo trafna, szkła dobrane dobrze, fachowa porada i odpowiedź na wszystkie pytania. Rodzice po wizycie u Pani Doktor też są zadowoleni. Naprawdę polecam.

Pani Doktor bardzo antypatyczna. Wizyty w ramach NFZ trwają zaledwie 3-5 minut, lekarz nie wyjaśnia kompletnie nic. Pani Doktor naciąga na wizyty komercyjne, które też nie należą do najprzyjemniejszych. Źle stawia diagnozy, źle dobiera szkła. Kontakt z dziećmi raczej żaden. Pani Doktor zachowuje się, jakby pozjadała wszystkie rozumy. Niestety nie idzie to w parze z wiedzą. Lekarz wprowadza nerwową atmosferę, zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie. Rozstawia wszystkich po kątach. Terminy w poradni w ramach NFZ szybkie (jeśli trafi się w rejestracji na pielęgniarki, a nie na kierownika poradni, którym jest dr Cichoń i która wyznacza dalekie terminy, żeby nakłonić pacjenta na wizytę komercyjną). Szkoda ludzi, którzy pracują dla takiej osoby, pewnie nie jest to ani przyjemne ani opłacalne.

Błędna diagnoza, źle dobrane szkła. Diagnozę odrzuciło dwóch innych okulistów. Zero empatii, pacjent odnosi wrażenie że jest natrętem. NIE polecam!

Nie polecam, wizyta w ramach NFZ - antypatyczna, zero wyjaśnień, nie odpowiedziała na żadne pytanie, wizyta z cyklu "na odwal się",

Odbiłam się od drzwi w 3 poradniach okulistycznych z urazem oka. Dopiero u Pani Dr Cichoń, mimo dużej liczby pacjentów i to w Wielki Czwartek, zostałam szybko i dobrze zaopatrzona. Pani Doktor była miła i bardzo pomocna. Wizyta była bezpłatna, z NFZ. Polecam innym potrzebującym pacjentom.

Odbiłam się od drzwi w 3 poradniach okulistycznych z urazem oka.

Dziwię się bardzo opiniom postawiony na tym portalu wobec Pani Dr Cichoń. Od wielu lat pani Cichoń leczy naszą rodzinę. Zawsze jest bardzo uprzejma i trafnie stawia diagnozę. Byliśmy już u wielu okulistów wcześniej aczkolwiek dopiero pani Cichoń postawiła trafną diagnozę i potrafiła wyleczyć naszego syna. Przyjeżdżamy do Pani Cichoń aż z Gliwic. W żadnym wypadku nie powiedziałbym żeby Pani Cichoń była antypatyczna, wręcz przeciwnie. Jest miła i ma wysoką kulturę osobistą.

jest niegrzeczna do pacjentów anty patyczna

jest niegrzeczna do pacjentów anty patyczna

prywatna wizyta trwała ok 5 min, lekarka nie odpowiedział konkretnie na żadne z moich pytań, po czym usłyszałam, że mam wysokie ciśnienie w oku i że jeśli chcę kompleksowych badań to muszę zapłacić dodatkowo 100 zł!! Nie polecam! badanie było wykonywane w medicy w Bytomiu!

Nie polecam! badanie było wykonywane w medicy w Bytomiu!

Dziwię się tym opiniom, gdyż moja rodzina jest już trzecim pokoleniem, które leczy się u Pani Doktor. Przez wiele lat uważamy ją za bardzo dobrą okulistkę, trafnie stawia diagnozę, kompetentna i uprzejma, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze wychodzimy z gabinetu zadowoleni. Jak najbardziej polecam!

Ktoś chyba złośliwie zamieścił tak niepochlebne komentarze. Pani doktor to osoba bardzo rzeczowa. Krótko, treściwie i na temat. No cóż niektórzy nie lubią usłyszeć prawdy prosto, a przecież lekarz ma być rzetelny. I taka jest właśnie dr Cichoń.