lekarz Joanna Ciszowska-Wiatr

Kardiolog

Opinia jak przy gwiazdkach.Wszystko zaznaczone. Pani Doktor kontroluje mój stan zdrowia już b.długo i nie mogę narzekać.Polecam

Gorąco polecam Panią doktor. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i wspaniałe podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo wyważona, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, przeprowadza na miejscu niezbędne badania i dobiera opcjonalne leczenie.

Pani Doktor Joanna Ciszowska-Wiatr jest znakomitym fachowcem w swojej dziedzinie.Posiada profesjonalne podejście do pacjenta.Tłumaczy szczegóły diagnozy.Jestem bardzo zadowolona z kilkunastoletniej opieki pod okiem Pani Kardiolog:-)))

Pani Joanna to bardzo dobry fachowiec, Przy tym jest uprzejma i podchodzi do kazdej sprawy bardzo powaznie. Wydaje mi sie ze nieraz jest bardzo przemeczona, szczegolnie miedzy 20.00-23.15. W tych godzinach trudno o trzezwosc umyslu zwlaszcza po calym dniu pracy. Taka harowka musi odbic sie na jakosci swiadczonych uslug. Nawet wtedy jest uprzejma,ale czy w100% potafi postawic trafna diagnoze? Ogolnie polecam tego specjaliste.

Kontroluje stam zdrowia u P. Ciszewskiej Wiatr 15lat profilaktyka zdaje egzamin

Kontroluje stam zdrowia u P. Ciszewskiej Wiatr 15lat profilaktyka zdaje egzamin

Prawdziwy lekarz ,profesjonalne i uprzejme podejście. Oby było więcej takich lekarzy.Wzbudzający zaufanie. Najlepsze jest to ze nie ma jak gdzie indziej 15 minut i do widzenia. Jestem bardzo zadowolona

Jako, że była to moja pierwsza wizyta koszt 70 zł. Kolejne 60 zł. Bardzo fachowe podejście, na miejscu bez problemu ekg i usg. Polecam

Doskonały specjalista, bardzo wnikliwe podejście do problemu, ogromnie symaptyczny sposób rozmowy - naprawdę lekarz z powołania.

bardzo fachowa opieka niema problemu z dostaniem się jestem bardzo zadowolona

bardzo fachowa opieka niema problemu z dostaniem się jestem bardzo zadowolona

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Świdnica"?

Równa 16

ulica Nowowiejska 7
58-301 Wałbrzych
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
SP ZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia w Świebodzicach
aleja Lipowe 15
58-160 Świebodzice
Osiedle Kolorowe 14A/8
58-200 Dzierżoniów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a
58-100 Świdnica
SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
Kamieniogórska 24
58-370 Boguszów-Gorce
Przychodnia Specjalistyczna Filia Uczniowska
Uczniowska 21
58-306 Wałbrzych
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE" s.c.
Wałbrzyska 19
58-370 Boguszów-Gorce