mgr Joanna Czajkowskamgr Joanna Czajkowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Joanna Czajkowska

Psycholog

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Systemowej Terapii Rodzin w Ośrodku Psychoterapii Systenowej w Krakowie.

Ukończyłam szkolenie ...

Ukończyłam szkolenie w zakresie MMPI / MMPI-2 - badanie, interpretacja i opracowanie wyników. Posiadam również uprawnienia pedagogiczne.

Obecnie pracuję w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu, w Poradni dla Osób z Autyzmem dziecięcym oraz w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ul. Dyrekcyjnej 33 f.

Do moich obowiązków należy diagnostyka w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu, terapia oraz wspomaganie rozwoju dzieci. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, Oddziale Intensywnej Terapii Dziecięcej, Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych, Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej, Poradni Zdrowia psychicznego, Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym iw czasie współpracy z Polskim Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą oraz stowarzyszeniem „Wspólnie”- na rzecz dzieci z rzadkimi chorobami genetycznymi.

Długoletnia praca z pacjentem wykształciła we mnie nie tylko wysoki poziom empatii ale również odporność na sytuacje stresowe w których im towarzyszyłam. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Wykształcenie:

- Uniwersytet wrocławski