lekarz Joanna Czajkowska

Wspaniala pediatra... najlepsza pod kazdym wzgledem... podchodzi rzetelnie do kazdego malego pacjeta... przede wszystkim indywidualnie... Polecam kazdej mamie:)

Przenieśliśmy się za Panią Doktor do innej przychodni. Masa dzieci,ciężko się do niej dostać, ale to świadczy ilu ludzi ma do niej zaufanie : )

Pani Doktor Joanna Czajkowska to bardzo odpowiedzialna osoba , traktująca swoją pracę bardzo profesjonalnie , miła i ciepła osoba , zawsze stara się pomóc, nie odmawia przyjęcia , troskliwa o pacjenta i jego rodzinę . Super lekarz !!! Życzę wszystkim takiego pediatry.

Doktor Czajkowska jest najlepszym pediatrą w Tczewie - całym sercem oddana swojej pracy. Zawsze stawia dobre diagnozy i ma świetny kontakt z małymi pacjentami.

Jedyny pediatra, który nie tylko waży i mierzy, ale zawraca uwaga na ogólny poziom funkcjonowania dziecka - bilans dwulatka. Jeśli 2 letnie dziecko nie mówi, nie rozumie wiele co się do niego mówi, albo rozumie kila poleceń to znaczy, że coś jest jest nie tak, a lekarze wpisują "rozwój psychoruchowy- prawidłowy" - jak dwuletnie dziecko, które nie mówi, ani słowa lub kilka słów może mieć prawidłowy rozwój psychoruchowy???? Pani doktor to wie i jako jedyny pediatra jakiego znam zwraca na to uwagę - oby więcej takich pediatrów.

Wyjątkowy lekarz!!! Nawet jak się z dzieckiem nie dostanę do Przychodni (bo już nie ma miejsc) nigdy nie odmówi przyjazdu do domu (o każdej porze!!!). Bada dokładnie, wszystko idealnie wytłumaczy, zawsze ma czas, nawet jak jest duże spóźnienie i musi zostać po tzw. godzinach. Oby więcej takich lekarzy. Dziecko nie chce chodzić do kogo innego, tylko do SWOJEJ Pani Doktor!!! Najlepszy lekarz!!!

Doktor Joanna Czajkowska jest Lekarzem nie zastąpionym jest zawsze pogodną,miłą o miłym ciepłym serduszku,jest bardzo piękną kobietą to piękne jest w niej to jak obchodzi się z osobami z dorosłymi jak i z dziećmi z którymi pracuje na co dzień w bardzo piękny miły niezapomniany sposób,ma to coś w sobie to ciepło co bije od niej to naprawdę piękny dar,aby jak najdłużej nam służyła i aby jak najdłużej z nami była,powinna zostać odznaczona medalem za zasługi jak i za wspaniałą współpracę przez przez dyrekcję dyrektora przełożonego,pozdrawiam pa.

Bardzo kompetentny pediatra, a do tego bardzo sympatyczny. Moja córka nie chce słyszeć o innym lekarzu jak o Pani Doktor Czajkowskiej. Prawdziwy lekarz z powołania. Poleciłam już kilku znajomym. Dodam, że też są bardzo zadowoleni. Dane przeze mnie oceny mówią same za siebie.

Wyjątkowa Lekarka. Zawsze chętna do pomocy. Poważnie traktuje małych pacjentów i ich rodziców. Przy każdej wizycie przeprowadza szczegółowy wywiad. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Jestem bardzo szczęśliwa,że z dziećmi trafiłam właśnie na tę Panią Doktor.

Lekarz niesamowity. Oddana swojej pracy, naprawdę przejmująca się dziećmi, wie i pamięta dokładnie na co dziecko chorowało. Chyba jedyny tak oddany pediatra w Tczewie. Naprawdę godna wyróżnienia!