mgr Joanna Czapla

Logopeda

Doskonały fachowiec, opiera się na wiedzy i doświadczeniu, prowadziła moją terapię bardzo skutecznie, aktualnie nie potrzebuję neurologopedy. Osoba otwarta na potrzeby pacjenta, motywuje do trudnych ćwiczeń, tłumaczy ich sens, szczegółowo odpowiada na pytania, zawsze daje ćwiczenia utrwalające. Do tego osoba o wysokiej kulturze. Dziękuję i polecam.

Pani Joasia pomogła mojemu dziecku, już nie potrzebuje terapii. Mówi zrozumiale i bardzo ładnie. Podczas zajęć dziecko się nie nudziło, było duzo ciekawych gier i zabaw. Polecam.

Polecamy Panią Asię, nasze dziecko wreszcie zaczęło mówić:)Pani Asia ma wyjątkowe podejście do dzieci, umie je zrozumieć i zmobilizować do pracy. Dziękujemy:)

Polecam, b. dobry specjalista, wyjątkowe podejscie do pacjenta. Dobry fachowiec. Lubi to co robi. Polecam.

Polecamy, pani logopeda potrafi zmobilizować dziecko do pracy, jest cierpliwa i rozumie potrzeby dziecka. Daje ćwiczenia do domu, dokładnie tłumaczy co robić. Ma dużo materiałów, terapia jest atrakcyjna dla dziecka.

Polecam,kompetentny neurologopeda, otwarty na potrzeby pacjenta, dokładnie tłumaczy ćwiczenia i problem pacjenta.

Dobry specjalista, logopedka oddana swoim pacjentom, cierpliwa. Dokładnie tłumaczy co i dlaczego należy zrobić pokazuje ćwiczenia. Polecam.

Polecam, b. zaangażowana osoba, dba o dobrą pracę pacjneta, dokladnie wyjasnia zalecenia, motwuje pacjenta do cięzkiej pracy.

Polecam, logopedka z bardzo dobrym podejściem do dziecka, tłumaczy dokładnie co się dzieje, co należy robić, pokazuje ćwiczenia. Potrafi zmotywować dziecko do pracy:)

Pani Asia ma super kontakt z dzieckiem, tłumaczy dokładnie wszystko, widać, że lubi swoją pracę:) Polecam, pomogła naszemu dziecku