lek. dent. Joanna Czarzasta

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Niestety. Dziecko 11lat przyjęte do leczenia kanałowego przez pracownika (Pani Czazastej) po pierwszej wyzycie przepisane do szefowej bo niezforne hm... Leczone w mediqu w Legionowie i nie było problemu. No cóż idzmy dalej , dziecko na fotelu zgładsza że kącik ust boli czyli sączęk boli ale słyszy nie rób scen a na budzi zajad, na drugi dzień , ból zęba , gorączka i co słyszę nie słucha poleceń i taki efekt. A że rozraniła Pani stomatolog kanał nieważne , rozpaskudziła zęba wzięła ponad 400zł i poradziła zmienić lekarza (w razie potrzeby prześle dokumentacje leczenia) Porażka Teraźniejszy stomatolog zanim zrobi znieczulenie kanałowe znieczuli żelem , i dziecko nic nie czuje ( u pani czażastej na takie uwagi , proźbę usłyszałam że jak tak się znam na leczeniu to po co do stomatologa przyszłam, ja jestem tylko matką płacę i wymagam, żeby moje dziecko nie cierpiało , ale TYM PANIOM coś się pomieszało. (Dla jasności czekałam od września 2015 na wystawienie tego komentarza ,żeby nie pochopnie. Przemyślany i w 100% pewny.)

Jestem zachwychona,bylam z 4-ro letnia córka,ktora panicznie bala sie wizyty a teraz pyta kiedy znowu pojdziemy do Pani Doktor! Naprawde profesjonalne podejscie!! Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam!!

Świetna dentysta, uratowala mi zęba którego poprzedni lekarz chciał mi usunąć i wstawić implant za kilka tysi. Cała moja rodzina leczy się już u Pani Joanny i wszyscy są bardzo zadowoleni

Nareszcie znalazłem porządnego dentyste w Otwocku. Solidnie, konkretnie, BEZBOLENIE,przystepne ceny, Polecam

Tym ktorzy boja sie panicznie dentysty tak jak ja, polecam goraco wizyte u Pani Joanny. Nawet znieczulenie mnie nie bolalo, bo najpierw Pani doktor posmarowala mi dziaslo jakims zelem. Jest bardzo delikatna a przy tym super dokladna. Zab wyglada jak nowy, nie potrafie odroznic ktore to plomba, a ktore to zab. Jestem zachwycona, Polecam!

Byłam wczoraj z córkami (2,5 i 5 lat. Jestem zachwycona podejściem Pani doktor do dzieci. Dziewczynki potraktowały wizytę jak świetną zabawę, pozwoliły zrobić wszystko co było trzeba bez żadnych oporów. Bardzo polecam :)

Pani Joanna jest wspaniała, niestety nie pracuje już na Ochocie ( moja córcia jest bardzo zasmucona). Wspaniała, wyrozumiała i super dla małych dzieciaków-pozdrawiam.

Bardzo fajna Pani doktor! Byłam na wizycie z moją 6-letnią córką, która wcześniej uciekała ze wszystkich foteli dentystycznych. Pani doktor Joasia ma super podejście do dzieci. Wszystko tłumaczy, rozmawia z dzieckiem, a na koniec sa nagrody. Wczesniej wizyta u dentysty byla koszmarem zarowno dla mnie jak i mojego dziecka. Teraz to sama Julka pyta się mnie kiedy pójdziemy do Pani Joasi. Parę moich kolezanek tez juz sie wybralo i byly bardzo zadowolone. Gorąco polecam!

Bardzo fajna Pani doktor!

Oby więcej takich młodych specjalistów!!! Zadziwiające, gdyż w ostatnich czasach mam wrażenie, że młodzi lekarze zdecydowanie "dokładniej" leczą pacjentów niż Ci z teoretycznie większym doświadczeniem. W końcu trafiłam na właściwego stomatologa... łatwo nie było. Gorąco polecam!

Bardzo sympatyczna pani doktor, nie byłem u stomatologa kilka lat i bałem się wizyty jak ognia. Gdybym wiedział, że teraz przyjmują takie delikatne,kompetentne i na dodatek ładne panie doktor, to już dawno bym się zapisał do dentysty. Teraz nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Szczerze polecam!