dr Joanna Dąbrowska-Wójcik

Neurolog

Super lekarz świetne podejście do pacjenta wesoła na luzie wszystko świetnie tłumaczy aż chce się chodzić do takiego lekarza szkoda że to wyjątek

Wspaniała osoba, podejście do pacjenta super, kompetentna, empatyczna same zalety jako człowiek i lekarz. Polecam bardzo gorąco.

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Bardzo kompetentna, miła, cierpliwa i empatyczna osoba. Ze stoickim spokojem tłumaczy wszystko nawet dwa razy. Zleca badania jeśli widzi taką potrzebę. Leczy mojego tatę po udarze oraz mnie. Lekarz z powołania.

Bardzo profesjonalna , budząca pełne zaufanie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje. W pełni godna polecenia. Dziekuje Pani Doktor. R. Karczewski

R. Karczewski