dr n. med. Joanna Dąbrowska

1,8
1,9
1,8
1,7

Pani doktor ewidentnie minęła się z powołaniem. Brak empatii, brak zainteresowania pacjentem, brak informacji o badaniu, wychodzenie bez słowa z gabinetu i zostawienie pacjenta na kilkanaście minut. Pisanie na komputerze zajmuje tej kobiecie całe wieki. Byłem u tej pani drugi raz, 2 lata temu z córką teraz z synem i nieszczęśliwie znów trafiliśmy na tą samą osobę. Na drugi dzień mieliśmy prywatną wizytę i dopiero na niej okazało się co jest dziecku (wynik podstawowego badania w gabinecie). Pierwszy raz była wizyta typu neurologicznego i oczywiście też bez jakiegokolwiek skutku. Radzę unikać obsługi przez tą panią która podaje się za lekarza.

Pani Doktor pomyliła zawody. Empatia poziom zero. Poinformowanie rodzica o stanie dziecka poziom zero. Dopytywałam o zdrowie mojego syna. Zostałam kompletnie zlekceważona. Totalna strata czasu. Szkoda nerwów dziecka i moich.

Lekarz tragedia, do zwolnienia. Uprzejmość i kultura 0(zero). Przychodzenie do takich osób uświadamia mnie jak działa fatalnie służba medyczna w tym kraju. Aż szkoda że podatki idą do pensji takich ludzi

Na wizycie u Pani dr dostałam tyle ile przed nią oczekiwałam... KOMPLETNIE ZERO! 4h czekania po to żeby dr obejrzała dziecko 3 minuty i to po pół roku czekania ze skierowaniem na Cito. Dodam że wcześniejszych pacjentów przyjmowała po 30-40 min przez co na koniec jej czasu pracy zostało jeszcze sporo osob więc widać że chciała odbebnic byle jak. Szkoda czasu i nerwów. Lepiej od razu umawiać się na wizytę do innego lekarza.

Nie polecam lekarza z całego serca, pani zajęta pisaniem na komputerze z pretensja ze dziecko się niecierpliwi. Spędziliśmy godzinę w gabinecie.

Dziś w nocy (11 listopada 2022) moja żona raczyła zakłócić Nocną Opiekę Szanownej Pani Dokor wizytą z niepokojącym stanem w gardle. Pani Doktor skwitowała wizytę mojej żony zdaniem, iż powinna w dzień przyjeżdżać z takimi tematami anginowymi skoro moja żona jest lekarzem (!), po czym stwierdziła, iż bieżący antybiotyk nie działa i zmieniła go na inny oraz podała zastrzyk. Na tę chwilę okazało się, iż wypuściła z gabinetu pacjentkę z ropniem okołomigdałkowym, który rano został nacięty na ostrym dyżurze i procedura leczenia jest już w toku od kilku godzin. Kompetencje ...

Kompetencje tej Pani to jakiś żart, ta osoba nigdy nie powinna zajmować się pacjentami.
Sprawa będzie miała swoją kontynuację na drodze prawnej.

Sama jestem pacjentem onkologicznym więc szpitale to mój drugi dom i muszę przyznać że takiego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Kompletny brak zainteresowania pacjentem, byliśmy na dwóch wizytach i na każdej doktor była zajęta telefonem (dzwonienie, pisanie) a nie nami. Nawet umawiając wizytę pisała smsy. W efekcie nawet nie pamiętała że umówiła nas na następną wizytę! Musiałam wziąć znów wolny dzień bo sam dojazd zajął nam 5h (wyścigi kolarskie w Białymstoku), jechać 100 kim w jedną stronę i czekać 3 h na wizytę na której ta pożal się boże, doktor wyraziła jedynie ogromne zdziwienie naszą obecnością. Komplety brak szacunku do pacjenta, jego czasu i pieniędzy. Za coś takiego powinny być wyciągane konsekwencje. Nie wiem czy bardziej jestem wściekła na lekarkę, czy siebie, bo wcześniej nie wypytałam o opinie - okazuje się że doktor jest znana jako najgorszy neurolog w tym województwie.
Nawet kiedy czekaliśmy w kolejce przed nami również wyszedł z wizyty ojciec, który na pół korytarza krzyczał że więcej jego noga tu nie postanie.

Jestem zdruzgotana po wizycie u Pani doktor podziwiam że Pani doktor ma podzielna uwagę pacjent w gabinecie i jednocześnie Pani doktor zamiast zająć się pacjentem zapatrzona w telefon pisanie SMS. Zero tłumaczenia rozmowy podstawowe jakieś kilka pytań dziękuję po wizycie a czekasz pod gabinetem na wizytę 5 godzin. Nie polecam

Brak kompetencji, zero zainteresowania pacjentem. Nie udziela żadnych informacji o wynikach badań. Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność.

Bardzo niekompetentny niesympatyczny lekarz. Tak przestraszyla dziecko (ze ktos je zabierze) ze do tej pory dziecko sie boi, placze i nie moze uspokoic. Opryskliwa do dziecka i do rodzica. Zaro jakiejkolwiek diagnozy i pomocy. Bardzo nie polecam tej kobiety. Najgorszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam i bede omijac szerokim lukiem.