dr n. med. Joanna Dąbrowska

2,2
2,4
2,2
2,1

Do Pani dr zgłosiliśmy się z 9 miesięczną córcią, którą przez ostatnie pół roku oglądało dwóch innych neurologów i każdy miał dwie skrajne opinie - jeden kazał dać dziecku rozwijać się w swoim tempie, drugi kazał rehabilitować pod względem asymetrii i wzmożonego napięcia mięśniowego. Pani dr przede wszystkim wytłumaczyła nam wszelkie nasze wątpliwości, począwszy od szczegółowego opisu wyniku USG przezciemiączkowego (nikt wcześniej nam nie wyjaśnił tego tak wzorowo jak ta lekarka!), a skończywszy na ocenie dotychczasowej fizjoterapii. Genialne podejście do dziecka, bardzo wyrozumiałe dla rodzica - nie straszy, wyjaśnia i ...

Pani dr przede wszystkim wytłumaczyła nam wszelkie nasze wątpliwości, począwszy od szczegółowego opisu wyniku USG przezciemiączkowego (nikt wcześniej nam nie wyjaśnił tego tak wzorowo jak ta lekarka!), a skończywszy na ocenie dotychczasowej fizjoterapii. Genialne podejście do dziecka, bardzo wyrozumiałe dla rodzica - nie straszy, wyjaśnia i odpowiada wyczerpująco na pytania. Polecamy z całego serca i jeśli kiedykolwiek przyjdzie nam jeszcze odwiedzić neurologa dziecięcego, to będzie to nasz pierwszy wybór

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem oraz człowiekiem. Byłyśmy nie raz z córką na wizycie i każdorazowo jesteśmy bardzo zadowolone.Wizyta trwa około 30 min, Pani doktor wysłychuje i odpowiada na wszystkie pytania i przede wszystkim leczy i to skutecznie! Moja córeczka jest coraz bardziej samodzielna w swoich ruchach i dążymy razem Panią doktor do celu! Dziękujęmy z całego serca!

Dr kompletnie niekompetentna. Stawia diagnozę po spędzeniu z dzieckiem 10min. W epikryzie przeczytałam informacje sprzeczne z tymi, które przekazałam Pani dr. Narzucała dziecku pozostanie w szpitalu na min 5dni- w odpowiedzi usłyszała, ze nie mamy zamiaru zostawać i meczyc dziecka skoro inni lekarze z oddziału stwierdzili ze nie ma takiej potrzeby; w odpowiedzi usłyszałam ,,mogę się założyć do do mnie wrocicie'' - czyżby życzyła Nam źle? Ostatnio odebrałam wyniki dziecka, które nie stwierdziły żadnych zmian, oraz wykluczyły chorobę, którą zdiagnozowała jak widać blednie Dr Dąbrowska. I raz wystawiam taką opinię, ...

I raz wystawiam taką opinię, mam nadzieje, że zanim zgodzicie się na poddanie leczeniu owej dr zapoznają się Państwo z opiniami osób, mające z Dr styczność.

Spotkanie z tym pożal się Boże lekarzem jest traumą. Nie udziela żadnych informacji o wynikach swoich badań, trzy razy pytałam czy z dzieckiem osłuchowo wszystko jest w porządku i nie udzieliła mi odpowiedzi, a jedynie wyszła z gabinetu rzucając "do zabiegowego". W zdawkowych wypowiedziach traktuje ludzi jak nierozumne istoty i wciska im bzdury. Nie polecam tej pani bo stanowi zagrożenie dla zdrowia swoich pacjentów. Poza tym jest niemiła, wyniosła i najwyraźniej niekompetentna. Dopiero stanowcze i publiczne zwróceniu jej uwagi na jej zachowanie skutkuje jakąkolwiek reakcją z jej strony. NIE POLECAM!!!!!

Lekarz jakich mało! Bardzo miła, dokładna i co najważniejsze urocza dla dzieci. Przebadała dokładnie dziecko, wytłumaczyła bardzo dokładnie jak postępować by było dobrze dla dziecka. Ja osobiście bardzo polecam. Mało jest takich lekarzy z powołaniem.

Jetam zdruzgotana po wizycie u tej kobiety bo lekazem jej nazwac nie mozna. Kobieta zachowywala sie jak by byla w innym swiecie i najadla sie prochow. Zero rozmowy. Trzech lekazy neurologow stwierdzilo ze moje dziecko jest chore wedlug niej jest zdrowy gdzie golym okiem widac nieprawidlowy rozwoj. Ta lekarz sama potrzebuje opieki specjalisty i niepowinna tam pracowac

Bardzo bardzo słaby lekarz. Zasiada w komisji orzekającej niepełnosprawność w Białymstoku. Osoba zupełnie niekompetentna wypowiada się na temat alergii i astmy. Wywiad oraz zbadanie dziecka pani doktor pozostawiło wiele do życzenia. Nie polecam. Chyba ze kompetencje pani doktor rozwijają się jak ktoś szepnie słówko pod stołem.

Krowy paść a nie dziećmi się zajmować. Zdecydowanie nie polecam -chamstwo i robienie z kogoś idioty.

Niemiła osoba. Załatwia prywatne sprawy ( telefon) w czasie wizyty. Brak doagnozy. Mimo umówionej wizyty na godzinę 10:00 zostaliśmy przyjęci po godzinie 13:00... wymęczone dziecko, zmarnowany czas...brak profesjonalnego podejscia...

- życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość, - chęć przyniesienia ulgi cierpiącym, - godność, obowiązkowość, - dbałość o odpowiednie słownictwo. TEGO wszystkiego brakuje Pani doktor! Omijać z daleka!!!

- życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość,
- chęć przyniesienia ulgi cierpiącym,
- godność, obowiązkowość,
- dbałość o odpowiednie słownictwo.

TEGO wszystkiego brakuje Pani doktor!
Omijać z daleka!!!