dr n. med. Joanna Dąbrowska

1,8
1,9
1,8
1,7

Nie miły lekarz. Na zadawane pytani nie odpowiada, służbistka jakich mało. Nie interesuje się pacjentem, oziębła i wyniosła. Tak osoba nie powinna mieć kontaktu z chorym dzieckiem.

Czysta tragedia! Pani jakby nie wiedziała co robi, czekałam 3/4 godziny. W tym czasie pani przyjęła że 2 pacjentów, ciągle wychodziła z gabinetu na bardzo długo, sama nie wiedziała że ma moja kartę i kazała iść szukać, zamiast zająć się nowym skierowaniem zaczęła mi wmawiać że przyjechałam że starym

Spotkanie z tym pożal się Boże lekarzem jest traumą. Nie udziela żadnych informacji o wynikach swoich badań, trzy razy pytałam czy z dzieckiem osłuchowo wszystko jest w porządku i nie udzieliła mi odpowiedzi, a jedynie wyszła z gabinetu rzucając "do zabiegowego". W zdawkowych wypowiedziach traktuje ludzi jak nierozumne istoty i wciska im bzdury. Nie polecam tej pani bo stanowi zagrożenie dla zdrowia swoich pacjentów. Poza tym jest niemiła, wyniosła i najwyraźniej niekompetentna. Dopiero stanowcze i publiczne zwróceniu jej uwagi na jej zachowanie skutkuje jakąkolwiek reakcją z jej strony. NIE POLECAM!!!!!

Niemiła osoba. Załatwia prywatne sprawy ( telefon) w czasie wizyty. Brak doagnozy. Mimo umówionej wizyty na godzinę 10:00 zostaliśmy przyjęci po godzinie 13:00... wymęczone dziecko, zmarnowany czas...brak profesjonalnego podejscia...

- życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość, - chęć przyniesienia ulgi cierpiącym, - godność, obowiązkowość, - dbałość o odpowiednie słownictwo. TEGO wszystkiego brakuje Pani doktor! Omijać z daleka!!!

- życzliwość, wyrozumiałość, cierpliwość,
- chęć przyniesienia ulgi cierpiącym,
- godność, obowiązkowość,
- dbałość o odpowiednie słownictwo.

TEGO wszystkiego brakuje Pani doktor!
Omijać z daleka!!!

Jetam zdruzgotana po wizycie u tej kobiety bo lekazem jej nazwac nie mozna. Kobieta zachowywala sie jak by byla w innym swiecie i najadla sie prochow. Zero rozmowy. Trzech lekazy neurologow stwierdzilo ze moje dziecko jest chore wedlug niej jest zdrowy gdzie golym okiem widac nieprawidlowy rozwoj. Ta lekarz sama potrzebuje opieki specjalisty i niepowinna tam pracowac

Krowy paść a nie dziećmi się zajmować. Zdecydowanie nie polecam -chamstwo i robienie z kogoś idioty.

Dr kompletnie niekompetentna. Stawia diagnozę po spędzeniu z dzieckiem 10min. W epikryzie przeczytałam informacje sprzeczne z tymi, które przekazałam Pani dr. Narzucała dziecku pozostanie w szpitalu na min 5dni- w odpowiedzi usłyszała, ze nie mamy zamiaru zostawać i meczyc dziecka skoro inni lekarze z oddziału stwierdzili ze nie ma takiej potrzeby; w odpowiedzi usłyszałam ,,mogę się założyć do do mnie wrocicie'' - czyżby życzyła Nam źle? Ostatnio odebrałam wyniki dziecka, które nie stwierdziły żadnych zmian, oraz wykluczyły chorobę, którą zdiagnozowała jak widać blednie Dr Dąbrowska. I raz wystawiam taką opinię, ...

I raz wystawiam taką opinię, mam nadzieje, że zanim zgodzicie się na poddanie leczeniu owej dr zapoznają się Państwo z opiniami osób, mające z Dr styczność.