lekarz Joanna Dokowicz

.Polecam Panią doktor. Jest ona profesjonalistką a przy tym bardzo miła i życzliwa. Lekarz z powołania.

Bardzo, bardzo dobra lekarka, ktora dokladnie przeanalizowala wypis ze szpitala. Kompetentna i budzaca zaufanie. Przypisujac lek tlumaczy dlaczego nalezy go stosowac i jak dlugo. Komleksowo podchodzi do pacjenta dajac skierowanie na badania patrzy na caly organizm .Godna polecenia

Strona nie pozwala na wpisanie imienia i adresu e-mail! Pani doktor to profesjonalista. 6x5 gwiazdek, bez uwag! Dokładny wywiad, badanie, wyraźny opis zaleceń wydrukowany na kartce A4, oraz cały zestaw skierowań na badania laboratoryjne, oraz na badanie kontrolne do specjalisty - gastrologa. Bardzo miła osoba o ciepłym usposobieniu. Cieszę się, że trafiłem na miłą i kompetentną osobę! Ponieważ był to mój pierwszy kontakt z Lecznicą Certus nr2 w Poznaniu, to tak będę postrzegał nie tylko Panią doktor, ale całą lecznicę. P.S. Aby trafić samochodem, trzeba zjechać z ronda Starołęka w ...

Strona nie pozwala na wpisanie imienia i adresu e-mail!
P.S. Aby trafić samochodem, trzeba zjechać z ronda Starołęka w kierunku Żegrza i pierwszym zjazdem w prawo, potem w lewo rówolegle do głównej drogi. Z tyłu za budynkami, które widać z ulicy, jest mniejszy w którym znajduje się Certus nr2.

Dodawanie opinii

Brak możliwości dodawania kolejnych opinii na profilu tego lekarza.