lek. dent. Joanna Drózd

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

3,7
3,5

Nie polecam brak podejścia do małego dziecka, Pani doktor chciała na siłę leczyć 2 letnie dziecko. Odradzam

nie możemy doczekać się powrotu P.Joanny do pracy . jedyna Pani Stomatolog u której moje dziecko chce leczyć zęby.

Bardzo miła i dobra pani doktor, ze świetnym podejściem do dzieci. Byłem z córką prywatnie u stomatologa dzieciecego, stać mnie na to,ale wolę u pani Dr z poczekaniem. Szkoda,że nie przyjmuje prywatnie ( przynajmniej nic nie wiem). Polecam.

Polecam.

Jest ość miłą i doświadczoną lekarką. Polecam wszystkim. Można się do niej przyzwyczaić , a ona szybko polubia pacjenta.

Bardzooo dobry lekarz stomatolog. Polecam

Bardzooo dobry lekarz stomatolog. Polecam

Przypomniały sie stare czasy gdzie lekarz panisko a pacjent to śmieć.Fatalne podejscie i serwis.Czekanie nie wiadomo ile aby łaskawie Pani doktor przyjeła córe to skandal.