lek. dent. Joanna Drózd

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Trafiłam do Pani Joasi z 2 letnią córeczką w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Wcześniej przeczytałam dużo pozytywnych opinii innych rodziców, którzy leczyli ząbki malutkich dzieci pod narkozą właśnie u Pani Drózd. Ostatecznie Pani Doktor wyleczyła ząbki naszej córki pod narkozą w Centrum Medycznym Enelmed, jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane zrozumienie, cierpliwość, troskę i profesjonalną opiekę nad córką. Polecamy wszystkim.

Pierwszy raz piszę opinie negatywną o lekarzu. Niestety ta Pani nie spełnia się w tej roli. Przykro to pisać.

Z czystym sercem polecam Panią doktor, robiliśmy ząbki u naszej 2 letniej córeczki, Pani doktor niezwykle sympatyczna , wszystko wyjaśniła , powiedziała, ząbki zrobione pięknie bez zastrzeżeń, przy tym wszystkim Pani doktor uspokajała, świetne podejście do dzieci , polecamy z całych sił

Nie polecam brak podejścia do małego dziecka, Pani doktor chciała na siłę leczyć 2 letnie dziecko. Odradzam

nie możemy doczekać się powrotu P.Joanny do pracy . jedyna Pani Stomatolog u której moje dziecko chce leczyć zęby.

Przypomniały sie stare czasy gdzie lekarz panisko a pacjent to śmieć.Fatalne podejscie i serwis.Czekanie nie wiadomo ile aby łaskawie Pani doktor przyjeła córe to skandal.

Bardzo miła i dobra pani doktor, ze świetnym podejściem do dzieci. Byłem z córką prywatnie u stomatologa dzieciecego, stać mnie na to,ale wolę u pani Dr z poczekaniem. Szkoda,że nie przyjmuje prywatnie ( przynajmniej nic nie wiem). Polecam.

Polecam.

Bardzooo dobry lekarz stomatolog. Polecam

Bardzooo dobry lekarz stomatolog. Polecam

Jest ość miłą i doświadczoną lekarką. Polecam wszystkim. Można się do niej przyzwyczaić , a ona szybko polubia pacjenta.