Joanna Dydo

Okulista

Ja również wystawiam negatywną opinię. Bardzo niesympatyczna lekarka, która traktuje pacjentów jak zło konieczne, nie mówiąc już o jakiejkolwiek empatii. Ja również zostałam potraktowana jak osoba, która za wszelką cenę chce wbić się kolejkę, pomimo, że przyszłam z ostrym stanem zapalnym, odczekałam swoje i nikt z pozostałych czekających nie miał do mnie pretensji o przyjęcie oprócz pani doktor. Nie polecam i odradzam.

Nie polecam i odradzam.

Zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy jeszcze chcą dobrze widzieć. Miałam wątpliwą przyjemność dwukrotnie znaleźć się parę lat temu na ostrym dyżurze w Szpitalu w Witkowicach i niestety lekarzem przyjmującym była opisywana dr Dydo. Potraktowała mnie jak nastolatkę, która chyba przyszła wyłudzić zwolnienie z WF (mimo moich prawie 30 lat). Mówiłam, że na jedno oko widzę podwójnie (po urazie mechanicznych), usłyszałam, że nic mi nie jest i widzę dobrze. Drugi raz pojechałam rok póxniej z takim samym przypadkiem (niestety z okiem nie da się czekać dwa dni aż gdzieś indziej będą przyjmowali) i jak tylko poprosiłam osobę, z którą przyjechałam aby zobaczyła kto przyjmuje (usłyszałam że dr Dydo), miałam jasność czego się mogę spodziewać.. Nazwisko to i osobę Pani Doktor zapamiętam do końca życia, gdyż niemało się przez nią wycierpiałam.